Opinie o pracy copywritera

Sprawdź, jak oceniają mnie klienci.

Oceny mojej pracy.

Sprawdź, jakie oceny za copywriting, teksty SEO, opisy czy tworzenie stron otrzymałem od osób, z którymi dotychczas współpracowałem.

Mateusz jest jednym z tych autorów, na których teksty czeka się z niecierpliwością. Za każdym razem zaskakuje dopasowaniem treści i stylu języka do tematyki artykułu. Materiały, które dla nas przygotowuje są naprawdę dobrej jakości – czuć, że tworzy je z pasją! Tym bardziej cieszymy się, że postanowił dołączyć do drużyny Blabera, bo właśnie takich ludzi szukamy.

Aleksandra Kmieciak

Content Manager, blaber.pl

Na stronę Pana Mateusza trafiłem szukając copywritera, który zająłby się tworzeniem tekstów na moją nowo powstałą stronę www.pogotowiedieta.pl. Zasugerowałem się pozytywnymi opiniami na jego temat. Nie zawiodłem się! Pan Mateusz jest osobą bardzo rzetelną i zaangażowaną w swoją pracę. Na moje wiadomości odpowiadał bardzo szybko. Brał pod uwagę każdą moją sugestię. Służył również fachowymi poradami. Zajął się nie tylko pisaniem tekstów, ale też stworzył całą moją stronę od podstaw. Jest osobą bardzo kreatywną. Profesjonalista w każdym calu. Polecam 🙂

Tomasz Deręgowski

Dietetyk i trener, pogotowiedieta.pl

Pan Mateusz dał się poznać jako 100% profesjonalista. Tekst który napisał nie wymagał poprawek, wszystko terminowo i z pełną klasą. Naprawdę polecam, sama jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.
Beata Stefańska

lifebalance.expert

Pan Mateusz pomógł nam w precyzyjny sposób przedstawić ofertę firmy działającej w niecodziennej branży. Wykonana praca i przebieg współpracy pokazały, że jest osobą rzetelną, terminową i znającą się na swoim fachu.
Konrad Stasiak

ecochemical.pl

Pana Mateusza „znalazłam” szukając kogoś, kto napisze mi teksty na stronę internetową. Muszę powiedzieć, że okazał się człowiekiem bardzo chętnym do podjęcia nowych wyzwań i do tego niesamowicie profesjonalnym.  Wszystkie teksty oddane w terminie, otwartość na sugestie oraz zrozumienie potrzeb spowodowały, że Pan Mateusz otrzymał i równie profesjonalnie wykonał kolejne zlecenia. Gorąco polecam!

Anna Małysa-Sobota

Chrono Online

Mateusz zajął się przygotowaniem treści na nasz nowo powstający serwisy. Pomimo dużego rozmiaru zlecenia (kilkadziesiąt podstron) teksty były spójne i bardzo wysokiej jakości, a co ważne – dostarczone na czas. Polecam współpracę z Mateuszem!

Marek Lach

alphavision.pl

Szybko, fachowo i profesjonalnie wykonana robota. Po prostu polecam współpracę z Mateuszem!

Marek Plichta

Kiss the Sky

Pierwszy projekt z Mateuszem i od razu czym się wyróżnił na tle konkurencji to natychmiastowy kontakt, jeszcze szybsze wykonanie zlecenia wraz z zachowaniem najwyższej jakości pracy. 6 na 5 gwiazdek

Michał Szarłat

Pure Serwis

Pan Mateusz Winkler pomógł nam bardzo dokładnie przedstawić ofertę firmy działającej w branży offshore i na rynku morskim. Wykonał rzetelnie swoją pracę jednocześnie zachowując ustalony termin i pełen profesjonalizm opracowanych tekstów. Treści, które zostały przygotowane przez pana Mateusza nie wymagały poprawek, zaś całość dostosowana była do naszych potrzeb i oczekiwań, co stanowi nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę specyfikę branży. Polecam współpracę z panem Mateuszem. Będziecie w pełni usatysfakcjonowani.

Karolina Wierzbińska

SEC TECHNOLOGIES

Sprawna współpraca i terminowe wykonanie usługi. Dobrze mieć takie wsparcie w zakresie marketingu. Polecamy!

Jagoda Pieciul

INTERMARK

Mateusz jest osobą z naturalnym darem lekkiego pisania, pomaga nam w wielu działaniach marketingowych zaczynając od wymyślania haseł reklamowych po opracowywanie tekstów na całe serwisy internetowe.

Konrad Giżycki

GO.PL

Mateusz przygotował dla nas tekst do mailingu. Posiada on duże doświadczenie w swoim fachu. Otrzymaliśmy materiały w ekspresowym tempie i były one przygotowane dokładnie według przekazanych wytycznych. Polecamy współpracę z tym zdolnym copywriterem! 🙂

Anna Fryda

raczejinaczej

Zlecenie wykonane rzetelnie i na czas, bardzo dobra komunikacja 🙂 Polecamy Pana Mateusza!

Bolesław Łucjanek

HorsITway

Dla naszego serwisu Mateusz przygotował serię artykułów na temat szeroko pojętego psiego behawioryzmu. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie na wszystkich etapach realizacji projektu. Mateusz pisze dobre teksty, proponuje własne rozwiązania, jest elastyczny i kreatywny, a kontakt z nim to sama przyjemność!

Martyna Pędzisz

psiemiejsca.pl

Portal Rabbit Form rozpoczął współpracę z Panem Mateuszem Winklerem w 2015 roku. W ramach współpracy, Pan Mateusz publikuje artykuły poświęcone nowym technologiom – w szczególności dotyczące druku 3D. Współpraca należy do bardzo udanych – artykuły są nie tylko ciekawe i merytoryczne, ale także napisane na wskazany termin. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mateusza jako osobę godną zaufania i znającą się na swojej profesji. W tak dynamicznie rozwijającej się branży jaką jest druk 3D, ważne jest aby nieustannie podążać za nowymi informacjami i podnosić swoje kompetencje – tych z pewnością nie brakuje wyżej wymienionej osobie.

Milena Piskorz

Właścicielka, rabbitform.pl

Jako agencja pracujemy z Mateuszem nieprzerwanie od połowy 2016 roku. Kreatywność, terminowość oraz zrozumienie potrzeb klienta to cechy, na których szczególnie nam zależały. Mateusz ma je wszystkie, dlatego współpraca przebiega bardzo dobrze. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi.

Dariusz Manda

Social Media Manager, ateneo.pl

Pełne profesjonalizmu podejście do współpracy. Dla naszego portalu Mateusz przygotował teksty na stronę www oraz zoptymalizował stronę pod kątem SEO. Szybki kontakt, duża elastyczność i kreatywność to cechy, które czynią Mateusza osobą godną polecenia. Jestem pewien, że nasza współpraca nie skończy się na jednym zleceniu. Polecam!
Wojciech Janiszewski

corpojob.com

Pan Mateusz Winkler przy współpracy z Globitel wykazał się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i co najważniejsze terminowością powierzonych zadań. Ma to tym bardziej istotne znaczenie przy rozpoczęciu współpracy. Zdecydowanie polecamy i będziemy realizować wspólnie kolejne projekty.
Tomasz Słomski

globitel.pl

Teksty na stronę zostały przygotowane profesjonalnie w terminie, zgodnie z przygotowanymi założeniami. Polecamy współpracę z Panem Matuszem. Sami zapewne jeszcze nie raz skorzystamy z jego usług.

Mariusz Podogrocki

komfortowapodroz.pl

Naprawdę polecam współpracę z Mateuszem. Profesjonalne podejście, szybka realizacja, a do tego cena nie z kosmosu :).

Katarzyna Czapska

Lingo Academy

Mateusz dba o rzetelność i wysoką jakość artykułów, nie zapomina jednak o stronie wizualnej i łatwości przyswajania treści przez czytelników. Jego terminowość, kreatywność i otwartość na sugestie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Mateuszem wszystkim, którzy oczekują ponadprzeciętnych tekstów.

Wojciech Karwowski

SEMSTORM

Pan Mateusz wykonał dla naszej firmy teksty na każdą zakładkę strony internetowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego projektu.
Ciekawie i naprawdę z pomysłem.  Polecam skorzystanie z usług Pana Mateusza osobom, które cenią sobie kreatywność, nieszablonowość oraz elastyczność.
Anna Lokaj

plcars.us

Z Panem Mateuszem nawiązałem współpracę w związku z potrzebą przygotowania artykułów na blog i tekstów na stronę www. Jak dotąd wszystko układa się bardzo dobrze. Solidny copywriter. Teksty, które mi dostarcza są wysokiej jakości, zawsze terminowo, profesjonalnie. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.

Michał Pielech

Web Media

Szukałam copywritera, który potrafi używać języka korzyści, jednocześnie pamiętając o SEO – znalazłam 🙂 Mateusz pisze bardzo dobre, wartościowe teksty, ma do tego lekką rękę i dużo wiedzy technicznej w sprawie SEO. Bardzo sympatyczny kontakt, jestem naprawdę zadowolona.

Dominika Śmiałkiewicz

BeLoved

Przeczytałam całość, ogólnie BARDZO FAJNIE NAPISANY ARTYKUŁ! Szybko i przede wszystkim lekko się go czyta 😉

Adriana Smodis

Ministerstwo Reklamy

Po skorzystaniu z usług Pana Mateusza, jestem zaskoczony standardem jego prac. Jego rzetelność i pasja nie mają sobie równych. Dostosowuje się do potrzeb i wymagań, które stawia przed nim projekt. Są to prace precyzyjne i wymagające poświęcenia oraz czasu, lecz zawsze dotrzymuje uzgodnionego terminu.

Krzysztof Kulczyński

M2K

Mateusz współpracuje z agencją MENSCH od wielu miesięcy. Razem z nami przygotowuje dla naszych Klientów teksty na strony internetowe, wpisy na blogi, artykuły specjalistyczne. Poza tym prowadzi e-mail marketing i zajmuje się administracją stron. Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bardzo dobrze. Zarówno my jako agencja jak i nasi klienci jesteśmy bardzo zadowolenia z pracy, jaką wykonuje dla nas Mateusz i z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi.

Łukasz Przybylak

Founder, mensch.pl

W ramach powierzonego projektu Pan Mateusz wykonał szereg poprawek na naszej stronie internetowej. Dzięki zaproponowanym i wdrożonym zmianom nasza witryna jest bardziej intuicyjna dla odwiedzających, szybsza oraz lepiej zoptymalizowana pod kątem SEO.
Rafał Włodarski

Właściciel, renowalux.pl

Bardzo polecamy Pana Mateusza, który w profesjonalny sposób wykonał dla nas zlecenie. Dzięki jego pracy obiór naszego projektu jest bardzo pozytywny. Polecamy!
Paweł Juraszek

CO-FOUNDER, yellowbetter.com

Teksty na stronę zostały przygotowane z najwyższą starannością i w zaplanowanym czasie.
To jeden z wielu czynników dla których polecamy współpracę z Mateuszem.
Łukasz Pawlak

onespark.pl

Pan Mateusz jest jedną z najbardziej profesjonalnych osób z jakimi pracowałem. Nie tylko przygotował teksty SEO oraz sprzedażowe dla mojego sklepu, ale też dał mi wiele bezcennych rad na temat dodatkowych działań jakie mogę podjąć żeby osiągnąć wyższą pozycje w Google. Polecam 🙂

Jakub Czapski

ravito.pl

Polecam Pana Mateusza ze stu procentową satysfakcją. Do zleconych opisów podchodzi bardzo rzetelnie i ma wiele pomysłów. Potrafi działać konkretnie oraz nieszablonowo, z pełnym zachowaniem ustalonego terminu zlecenia.

Dawid

Ucieszy.pl

Współpraca, miła – łatwa i intuicyjna.

Artur Pawlak

VC Kern

Pracując z Mateuszem, najbardziej cenię sobie szybki przepływ informacji, dotrzymywanie ustalonych terminów i gotowość do wprowadzania zmian. Dostarczane teksty są wypracowane, a to w aspekcie współpracy z copywriterem wydaje się być najlepszym komplementem.

Karolina Matyska

SENUTO

Usługa wykonana profesjonalnie i terminowo. Począwszy od audytu kończąc na projekcie strony. Widać że zapoznał się Pan z tematem, treści są chwytliwe a jednocześnie naturalne😊 zupełnie jakby całe życie spędził Pan na motocyklu.

Eliza Krawczyk

Moto Del Sol

Jestem zadowolony ze współpracy z Mateuszem i na 100% jeszcze będziemy współpracować przy kolejnych projektach.
Ryszard Dańda

yellowgray

Pan Mateusz dokonał analizy i opracował kampanię marketingową dla mojego sklepu. Pełen profesjonalizm, zawsze dostępny w przypadku dodatkowych pytań, a tekst był w pełni wyczerpujący. Jedno jest pewne – zlecenie na pewno nie było ostatnie.

Adrian Brania

ChipElectronics

Współpracowaliśmy z Panem Mateuszem przy sklepie z włoskimi kosmetykami www.naturalniewloskie.pl. Pan Mateusz bardzo szybko odpowiada na maile, teksty są wysokiej jakości, przygotowane rzetelnie i w terminie. Serdecznie polecam współpracę!

Grzegorz Liputa

naturalniewloskie.pl

Z copywriterami mamy do czynienia praktycznie każdego dnia. Pan Mateusz Winkler wyróżnia się spośród nich niesamowita wiedzą i zapałem do pracy. Ma ciekawe pomysły, które – co bardzo ważne – argumentuje. Nie zraża się niezadowoleniem klienta tylko działa! Bardzo serdecznie polecam w imieniu swoim oraz naszych klientów.
Jakub Gadżała

Lupo Verde

Opinie na temat pracy copywritera – freelancera.

Opinia to jeden z najważniejszych aspektów podczas wybierania copywritera do wykonania określonego zlecenia. To własnie dzięki ocenie jego pracy przez innych zleceniodawców można łatwo stwierdzić, czy posiadam umiejętności, których akurat Ty poszukujesz. Zazwyczaj copywriter wykonuje prace zdalnie, a co za tym idzie nie zawsze można się z nim spotkać i porozmawiać o zleceniu (czasem klienta i wykonawcę dzielą setki kilometrów). Dlatego opinie i ocena na temat dotychczasowych osiągnięć copywritera, pracującego często jako freelancer są tak kluczowe. Warto je znać, zanim podejmie się finalną decyzję.