Copywriter Białystok

Trafiłeś na tę stronę, bo szukasz copywritera, który ma fach w rękach? Chcesz, abym wykonał dla Ciebie teksty SEO, treści na całą stronę www lub pojedynczy landing? A może jakiś newsletter, posty w social media? Mogę to dla Ciebie zrobić. Piszę również poradniki i artykuły, a nawet poprowadzę blog firmowy. Napisz do mnie i powiedz, czego potrzebujesz. Świetnie odnajduję się praktycznie w każdej tematyce, a szeroko pojęty marketing nie jest mi obcy.

copywriter

Copywriting w Białymstoku

Czym dokładnie się zajmuję? Szczegółową listę znajdziesz poniżej. Dlatego jeśli prowadzisz własną firmę lub agencję marketingową, albo np. jesteś jej pracownikiem to koniecznie skontaktuj się ze mną.

  • Przygotowywanie treści na strony internetowe.
  • Pisanie tekstów do mailingów (a także ich kodowanie, a nawet wysyłka).
  • Pisanie postów i reklam do social mediów.
  • Wykonywanie tekstów offline’owych (na ulotki, na baner i inne tego typu nośniki).
  • Pozycjonowanie za pomocą dobrych tekstów SEO (opisów produktów, usług, kategorii itp.).
  • Kreatywne teksty – hasła, naming, slogany reklamowe itd.
  • Mnóstwo innych zadań polegających na przygotowaniu dobrego copy.

Jeśli jesteś z Białegostoku lub okolic – pisz lub dzwoń śmiało. Z przyjemnością wykonam prace, które mi zlecisz. Jesteś ciekawy mojego warsztatu? Sprawdź opinie wystawione przez klientów, z którymi pracowałem dotychczas.

Białostocka agencja copywriterska

Podlasie, a konkretnie Białystok i okolice to miejsce, w którym funkcjonuje wiele firm gwarantujących dobre usługi marketingowe. Zarówno promocje związane z internetem, jak i tradycyjnymi, fizycznymi nośnikami informacji marketingowych. Redagują one świetne teksty, prowadzą kampanie pozycjonujące i efektywnościowe, a także przygotowują kreacje. Zapewniają swoim klientom także wiele innych usług.