Hasła i slogany reklamowe dla Twojej firmy

Chwytliwy tekst może zwiększyć Twoją sprzedaż nawet o kilkadziesiąt procent.

Zrobię wszystko, aby tak właśnie było.

Dlaczego hasło i slogan reklamowy są dla Ciebie ważne?

Poza nazwą firmy, slogany i hasła reklamowe to teksty, które użytkownik widzi jako pierwsze, zaraz po obejrzeniu reklamy, wejściu na Twoją stronę www, otwarciu maila czy chociażby otrzymaniu ulotki.
Masz tylko kilka sekund, aby go zainteresować, a ja wiem, jak je wykorzystać 🙂.

t

Dobre hasło reklamowe odpowiada za Twój sukces.

Obecne trendy, nie tylko w internecie, nie pozostawiają złudzeń. O tym, czy użytkownik zdecyduje się zapoznać z Twoją ofertą decyduje kilka pierwszych słów, które znajdzie na Twojej stronie www, ofercie, ulotce, czy chociażby w mailu.

Jeżeli informacja znajdująca się w sloganie lub haśle reklamowym nie przekona go do dalszej eksploracji tekstu – szybko ucieknie do konkurencji, a Ty stracisz szansę na sprzedaż.

Z kim współpracowałem?

Co dla Ciebie zrobię?

Wykonam w pełni profesjonalne hasła promocyjne oraz slogany reklamowe, które zaangażują użytkownika, zaciekawią go, ale przede wszystkim sprawią, że będzie chciał dokładnie zapoznać się z Twoją ofertą. Stworzę chwytliwe teksty reklamowe, obok których żaden Twój klient nie przejdzie obojętnie i zamiast konkurencji – wybierze właśnie Ciebie.

t

Co zyskasz?

Skuteczne hasła i slogany
(jasne, klarowne, angażujące i realnie przekładające się na rozwój Twojego biznesu)

Spójność
(zadbam również o to, aby cała komunikacja była spójna i w bezpośredni sposób nawiązywała do Twojej marki)

Przewagę nad konkurencją
(która od tej pory będzie mogła Ci jedynie zazdrościć :))

Ile kosztują hasła i slogany marketingowe?

Jak przebiega współpraca z przy tworzeniu haseł i sloganów promocyjnych oraz reklamowych?

1. Skontaktuj się i powiedz, w czym dokładnie mogę pomóc.

2. Wspólnie przedyskutujemy dalsze kroki pracy i ustalimy szczegóły.

3. Dokonasz wpłaty , a ja przystąpię do opracowywania sloganów i haseł reklamowych.

4. W ustalonym przez nas czasie dostarczę Ci gotowe treści (jeśli uznasz, że należy nanieść na nie zmiany – wprowadzę konieczne korekty)

5. Po akceptacji mojej pracy, dokonasz płatności pozostałej części wynagrodzenia (jeżeli było ono podzielone).

Czekam na kontakt.

Blog o copywritingu i e-marketingu.

Regularnie czytaj, jakie interesujące tematy poruszam na moim blogu. Znajdziesz w nim liczne porady i treści, które mogą Ci się przydać.

Hasło reklamowe i slogan reklamowy, a także promocyjny

Hasła oraz slogany promocyjne są treściami, które jako pierwsze rzucają się w oczy Twoim odbiorcom. Niezależnie, czy są umieszczone na ulotce, stronie internetowej, broszurze biznesowej, mailingu, czy po prostu na dowolnej grafice publikowanej np. w social mediach. To one przekazują najważniejsze treści oraz informacje, czego użytkownik może się spodziewać w dalszej treści danego nośnika informacji. Zadba o to, aby Twoje slogany oraz hasła reklamowe były skuteczne. Aby informacje w nich zawarte przynosiły realne korzyści zarówno Tobie, jak i Twoim potencjalnym klientom.  Wreszcie, aby aktywnie wspierały Twój biznes, pozwalały mu rosnąć, a Tobie zarabiać więcej. Skontaktuj się ze mną i postaw na profesjonalnie przygotowane hasła i slogany reklamowe dla Twojej firmy.