Blog marketing

Wszystko o e-marketingu w jednym miejscu. Sprawdź!

Sprawdź najnowsze wpisy

Social selling – co to jest i jak robić go dobrze?

Social selling – co to jest i jak robić go dobrze?

Przez wielu uznawany za swego rodzaju prawdziwe objawienie. Przez innych traktowany jako kolejna moda, która nastąpiła zaraz po “roku mobile” czy “roku content marketingu”, kilku innych “latach” 😉, no i moda, która jak każda inna – szybko przeminie. Przez jednych...

Chcesz, abym napisał wpis gościnny na Twój blog?

Marketing blog, czyli wszystko o promocji w Internecie

Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat tzw. e-marketingu. Na co dzień zajmuję się copywritingiem oraz pracą w roli specjalisty ds. marketingu i komunikacji Internetowej. Codzienna praktyka związana z pisaniem, e-mail marketingiem, pozycjonowaniem, a także marketing automation sprawia, że chętnie dzielę się swą wiedzą. Zapraszam do lektury :).

O czym piszę na moim marketingowym blogu?

Przede wszystkim o tym, czym zajmuję się na co dzień. Na moim blogu o marketingu internetowym znajdziesz wiele merytorycznych wpisów na temat copywritingu (jego rodzajów, technik pisania czy porad copywriterskich), SEO (porad i informacji na temat pozycjonowania), e-mail marketingu i marketing automation (definicje, rodzaje kampanii oraz przydatne wskazówki), a także wielu innych treści związanych z marketingiem w sieci.