Blog marketing

Wszystko o e-marketingu w jednym miejscu. Sprawdź!

Sprawdź najnowsze wpisy

Obalam 4 największe mity o copywritingu

Obalam 4 największe mity o copywritingu

Ile razy zdarzyło Ci się usłyszeć, że pisanie tekstów to “żadna praca”? Że każdy może to robić, albo co gorsze – to idealny sposób na dorobienie sobie do pensji, ale pod żadnym pozorem nie jedyne źródło dochodów?   Pozwól, że w tym artykule obalę 4...

Chcesz, abym napisał wpis gościnny na Twój blog?

Marketing blog, czyli wszystko o promocji w Internecie

Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat tzw. e-marketingu. Na co dzień zajmuję się copywritingiem oraz pracą w roli specjalisty ds. marketingu i komunikacji Internetowej. Codzienna praktyka związana z pisaniem, e-mail marketingiem, pozycjonowaniem, a także marketing automation sprawia, że chętnie dzielę się swą wiedzą. Zapraszam do lektury :).

O czym piszę na moim marketingowym blogu?

Przede wszystkim o tym, czym zajmuję się na co dzień. Na moim blogu o marketingu internetowym znajdziesz wiele merytorycznych wpisów na temat copywritingu (jego rodzajów, technik pisania czy porad copywriterskich), SEO (porad i informacji na temat pozycjonowania), e-mail marketingu i marketing automation (definicje, rodzaje kampanii oraz przydatne wskazówki), a także wielu innych treści związanych z marketingiem w sieci.