Blog marketing

Wszystko o e-marketingu w jednym miejscu. Sprawdź!

Sprawdź najnowsze wpisy

Umowa z copywriterem. Czy i kiedy warto ją stosować?

Umowa z copywriterem. Czy i kiedy warto ją stosować?

W ostatnich artykułach opowiedziałem Ci sporo na temat czynników wpływających na cennik copywritera, dostarczyłem informacji apropo sposobów rozliczania, a nawet wskazałem, co może wpływać na takie, a nie inne koszty jego usług. Jeśli ciekawią Cię te obszary –...

Chcesz, abym napisał wpis gościnny na Twój blog?

Marketing blog, czyli wszystko o promocji w Internecie

Na moim blogu znajdziesz wiele informacji na temat tzw. e-marketingu. Na co dzień zajmuję się copywritingiem oraz pracą w roli specjalisty ds. marketingu i komunikacji Internetowej. Codzienna praktyka związana z pisaniem, e-mail marketingiem, pozycjonowaniem, a także marketing automation sprawia, że chętnie dzielę się swą wiedzą. Zapraszam do lektury :).

O czym piszę na moim marketingowym blogu?

Przede wszystkim o tym, czym zajmuję się na co dzień. Na moim blogu o marketingu internetowym znajdziesz wiele merytorycznych wpisów na temat copywritingu (jego rodzajów, technik pisania czy porad copywriterskich), SEO (porad i informacji na temat pozycjonowania), e-mail marketingu i marketing automation (definicje, rodzaje kampanii oraz przydatne wskazówki), a także wielu innych treści związanych z marketingiem w sieci.