Naming: tworzenie nazw firm, produktów i usług

Firma, produkt, usługa – każde z nich nie istnieje bez dobrej nazwy.

Zadbam o to, aby Twoje były unikalne, chwytliwe, ale przede wszystkim nie do zapomnienia.

Dlaczego potrzebujesz dobrej nazwy?

Produkt, usługa, kolekcja, marka, czy po prostu firma nie może funkcjonować bez nazwy. To ona odpowiada za jej unikalność, podkreślenie zalet, wyróżnienie na tle konkurencji. Nazwa może decydować również o sukcesie oraz „być albo nie być” Twojej firmy.

t

Świetny naming zapewni Ci to wszystko.

Idealna nazwa to taka, zawierająca w sobie nutkę kreatywności, będąca w pełni unikalną (nie pozwalającą się pomylić z żadną inną), a także w prosty sposób kojarząca się z danym produktem czy usługą.

Nazwa to element tożsamości firmy i jej oferty, dlatego powinna być stworzona „z głową” i nigdy nie wolno jej bagatelizować.

Z kim współpracowałem?

Naming, czyli co właściwie dla Ciebie zrobię?

Przygotuję w pełni unikalne, wyróżniające się oraz ciekawe nazwy dla Twojej marki, firmy, produktu, usługi, a nawet strony internetowej czy e-sklepu. Uwzględnię przy tym Twoje preferencje i cele biznesowe oraz zadbam o to, aby domena była wolna :). Dodatkowo, otrzymasz ode mnie tzw. claimy Twojej marki (czyli slogany / hasła towarzyszące nazwom, które dla Ciebie przygotuję).

t

Co zyskasz?

Unikalność
(nie ma nic gorszego niż przesadzona inspiracja, którą można pomylić z plagiatem – Twoja nazwa musi się wyróżniać na każdy kroku i ja o to zadbam)

„Zapamiętywalność”
(zadbam o to, aby Twoja nazwa była również prosta, tak aby każdy mógł ją bez problemu zapamiętać)

Zazdrość konkurencji
(unikalność połączona z łatwością w zapamiętywaniu oraz chwytliwością, którą dorzucam w gratisie spowoduje, że Twojej konkurencji nie pozostanie nic jak tylko zazdrościć :))

Ile kosztuje usługa profesjonalnego namingu?

Jak przebiega współpraca z copywriterem w trakcie tworzenia nazw?

1. Skontaktuj się i powiedz, jakiej nazwy potrzebujesz.

2. Wspólnie omówimy wszelkie szczegóły zlecenia.

3. Wpłacisz zaliczkę lub całą kwotę, a ja zacznę opracowywać propozycje.

4. W ustalonym wspólnie terminie dostarczę Ci gotowe nazwy (jeśli uznasz, że trzeba je poprawić – naniosę niezbędne zmiany)

5. Po dokonaniu akceptacji mojej pracy, dokonasz płatności pozostałej kwoty (jeśli była ona podzielona na części).

Nie mogę się doczekać na kontakt od Ciebie.

Blog o namingu i nie tylko.

Regularnie weryfikuj, co interesującego piszę o namingu, copywritingu, jak i całym makretingu. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych treści.

Nazwa dla firmy, czyli naming wykonany przez profesjonalistę

Każdy element biznesu wymaga posiadania swojej nazwy. Niezależnie czy jest to marka, produkt, usługa, linia produktów, czy cokolwiek innego – wszystko wymaga namingu, czyli swojej własnej, w pełni oryginalnej nazwy. Z przyjemnością przygotuję nazwę dla Twojej firmy budowlanej, komputerowej, fotograficznej, produkcyjnej, elektrycznej, remontowej, sprzątającej lub każdej innej, reprezentującej dowolną branżę i gałąź gospodarki. Potrzebujesz skutecznej nazwy dla oferowanych przez Ciebie produktów? Np. kosmetyków, perfum, odzieży, obuwia, maszyn czy urządzeń? Naming dla tego typu rzeczy to również moja specjalność. A może szukasz copywritera, który opracuje nazwy dla usług świadczonych przez Twoje przedsiębiorstwo? Telekomunikacja, informatyka, internet, telewizja, bankowość, doradztwo, jak i wiele innych – dla każdego z tych elementów przyda się dobry naming! Fajna i ciekawa nazwa firmy to coś, na co zasługujesz.

Naming cennik

Naming jest jedną z najbardziej kreatywnych, a co za tym idzie – najbardziej wymagających form copywritingu. W związku z tym jego cena też znacznie różni się od innych zleceń polegających na opracowywaniu tekstów. Bowiem czasami jedno słowo potrafi kosztować więcej niż kilka gotowych kartek tekstu A4. Ceny moich usług namingu zaczynają się już od 350 złotych netto za opracowanie 5 gotowych propozycji nazwy dla produktu, usługi, a nawet firmy. W cenie za ten naming zawiera się zarówno przygotowanie w pełni unikalnej nazwy, jak i weryfikacja, czy domena (z końcówką .pl oraz .com) o takiej nazwie jest wolna. Dodatkowo, w ramach tej ceny zawarte są poprawki.