Naming, nazwa Twojej firmy, marki lub produktu

Firma, produkt, usługa – każde z nich nie istnieje bez dobrej nazwy.

Zadbam o to, aby Twoje były unikalne, chwytliwe, ale przede wszystkim nie do zapomnienia.

Dlaczego potrzebujesz dobrej nazwy?

Produkt, usługa, kolekcja, marka, czy po prostu firma nie może funkcjonować bez nazwy. To ona odpowiada za jej unikalność, podkreślenie zalet, wyróżnienie na tle konkurencji. Nazwa może decydować również o sukcesie oraz “być albo nie być” Twojej firmy.

teksty na stronę

Dobry naming zapewni Ci to wszystko.

Idealna nazwa to taka, zawierająca w sobie nutkę kreatywności, będąca w pełni unikalną (nie pozwalającą się pomylić z żadną inną), a także w prosty sposób kojarząca się z danym produktem czy usługą.

Nazwa to element tożsamości firmy i jej oferty, dlatego powinna być stworzona “z głową” i nigdy nie wolno jej bagatelizować.


Z kim współpracowałem?

Co dla Ciebie zrobię?

Przygotuję w pełni unikalne, wyróżniające się oraz ciekawe nazwy dla Twojej marki, firmy, produktu, usługi, a nawet strony internetowej czy e-sklepu. Uwzględnię przy tym Twoje preferencje i cele biznesowe oraz zadbam o to, aby domena była wolna :). Dodatkowo, otrzymasz ode mnie tzw. claimy Twojej marki (czyli slogany / hasła towarzyszące nazwom, które dla Ciebie przygotuję).

artykuły i poradniki

Co zyskasz?

Unikalność
(nie ma nic gorszego niż przesadzona inspiracja, którą można pomylić z plagiatem – Twoja nazwa musi się wyróżniać na każdy kroku i ja o to zadbam)

“Zapamiętywalność”
(zadbam o to, aby Twoja nazwa była również prosta, tak aby każdy mógł ją bez problemu zapamiętać)

Zazdrość konkurencji
(unikalność połączona z łatwością w zapamiętywaniu oraz chwytliwością, którą dorzucam w gratisie spowoduje, że Twojej konkurencji nie pozostanie nic jak tylko zazdrościć :))

Jak przebiega proces współpracy?

1. Skontaktuj się ze mną i opowiedz jak mogę Ci pomóc.

2. Razem określimy dokładne szczegóły naszej współpracy.

3. Wpłacisz określoną kwotę, a ja zacznę tworzyć hasła i slogany.

4. W ustalonym przez nas wspólnie terminie prześlę Ci gotowe hasła (a jeżeli uznasz, że wymagają korekty - wprowadzę sensowne zmiany).

5. Po akceptacji całości (i jeśli płatność była podzielona) - wpłacisz pozostałą kwotę i mam nadzieję - wystawisz pozytywną opinię o mojej pracy :).

artykuły i poradniki

Nie mogę się doczekać na kontakt od Ciebie.

Blog o namingu i nie tylko.

Regularnie weryfikuj, co interesującego piszę o namingu, copywritingu, jak i całym makretingu. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych treści.

Nazwa dla firmy, czyli naming wykonany przez profesjonalistę

Każdy element biznesu wymaga posiadania swojej nazwy. Niezależnie czy jest to marka, produkt, usługa, linia produktów, czy cokolwiek innego – wszystko wymaga swojej własnej nazwy. Z przyjemnością przygotuję nazwę dla Twojej firmy budowlanej, komputerowej, fotograficznej, produkcyjnej, elektrycznej, remontowej, sprzątającej lub każdej innej, reprezentującej dowolną branżę i gałąź gospodarki. Potrzebujesz skutecznej nazwy dla oferowanych przez Ciebie produktów? Np. kosmetyków, perfum, odzieży, obuwia, maszyn czy urządzeń? Naming dla tego typu rzeczy to również moja specjalność. A może szukasz copywritera, który opracuje nazwy dla usług świadczonych przez Twoje przedsiębiorstwo? Telekomunikacja, informatyka, internet, telewizja, bankowość, doradztwo, jak i wiele innych – dla każdego z tych elementów przyda się dobry naming! Fajna i ciekawa nazwa firmy to coś, na co zasługujesz.