Copywriter oferta i usługi

Moje usługi copywriterskie, Twoje korzyści finansowe.

Co mogę zrobić i napisać właśnie dla Ciebie i Twojego biznesu?

Poznaj moją ofertę. Napiszę teksty copywriterskie na Twoją stronę oraz landing page, czy opisy sprzedawanych przez Twoją firmę produktów i usług. Stworzę profesjonalne slogany i hasła reklamowe / sprzedażowe, a także treści mailingów i newsletterów, które skutecznie pomogą wyróżnić się zarówno Tobie, jak i Twojej firmie.

i

Content marketing (artykuły i poradniki)

Teksty na strony www

b

Teksty do ofert

Prowadzenie bloga

Opisy produktów

SEO copywriting

Doradztwo i wsparcie marketingowe

Hasła i slogany

l

Naming

Strony internetowe

Maile i newslettery

t

W mojej copywriterskiej ofercie znajdziesz, wszystko czego potrzebujesz.

Zapewniam Ci zarówno wysokiej klasy artykuły i wpisy blogowe o charakterze content marketingowym, jak i kompleksowe teksty na strony www. Dodatkowo, moja oferta uwzględnia także teksty mające na celu wsparcie pozycjonowania (SEO), opisy produktów, jak i opracowywanie treści na potrzeby Twoich mailingów.

Czy to wszystko? Ponadto, mogę Ci zaoferować teksty, w których liczy się kreatywność oraz nieszablonowe podejście – nazwy firmy, produktów i usług oraz hasła i slogany reklamowe.

Teksty copywriterskie i nie tylko. Czy coś jeszcze mogę dla Ciebie napisać?

Jeśli posiadasz zlecenie na treści copywriterskie, które jest inne i nietypowe, koniecznie skontaktuj się ze mną. Z pewnością mu zaradzę. Mogą to być na przykład skrypty telefonicznych rozmów, treści ulotek, hasła na plakaty, teksty postów na facebook’a, czy chociażby audyt i analiza Twojej obecnej strony www. Po prostu wszystko stricte związane z tworzeniem świetnych tekstów. Zajmuję się również opracowywaniem kompleksowych strategii komunikacji oraz doborem do nich odpowiednich kanałów (w tym m.in.social mediowych, seo, mailingów, content marketingu, jak i wielu innych).

Skontaktuj się ze mną.

Copywriting oferta. Czy inni copywriterzy mają lepszą ofertę?

Pisanie tekstów marketingowych jest moją domeną, a w mojej ofercie znajduje się absolutnie wszystko to, co związane z tekstami copywriterskimi. Piszę treści na strony internetowe, hasła i slogany na ulotki reklamowe, teksty na newslettery, artykuły, instrukcje, poradniki i wiele więcej. Poza copywritingiem, zajmuję się także szeroko pojętym e-marketingiem. Wiem sporo o SEO i płatnych sposobach na dotarcie do odbiorców (AdWords, Facebook Ads). Doradzam w kwestiach kształtowania marki, tworzenia strategii komunikacji, jak i również wspieram kreatywnie. Jeśli potrzeba, w ramach oferty ogarniam również photoshopa, kodowania maili oraz niewielkich stron www.

Copywriter poszukiwany? Chcesz go zatrudnić lub zlecić copywriting?

Jeżeli szukasz profesjonalisty i chcesz zatrudnić copywritera to świetnie trafiłeś. Moja oferta pisania tekstów jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie. Wystarczy, że wybierzesz usługę, która najbardziej Cię interesuje, a następnie skontaktujesz się ze mną. Po wycenie, ustaleniu szczegółów zlecenia oraz załatwieniu wszelkich formalności, przygotuję dla Ciebie profesjonalną treść. Twoje poszukiwania copywritera możemy uznać za zakończone ;)!