SEO copywriter

Zwiększam widoczność stron

Wykonam analizę SEO i dobiorę odpowiednie frazy kluczowe.
Przygotuję wartościowe i skuteczne teksty, dzięki którym poprawisz widoczność serwisu i wygenerujesz wartościowy ruch – prosto z wyszukiwarek.

Na co dzień moje teksty odpowiadają za SEO sklepów internetowych, stron www, blogów, jak i serwisów typu landing page. Chcesz, aby pomogły także Tobie?

Copywriter od SEO. Gdzie sprawdzą się moje usługi?

Na stronie internetowej

Wizytówce, landing page i rozbudowanym serwisie.

Profesjonalne treści zadbają o Twoją promocję, jak i zapewnią odpowiedni volumen użytkowników odwiedzających Twoją stronę.

W ramach SEO copywritingu zapewnię Ci: wszystko, czego potrzebuje dobrze zoptymalizowana strona www. W tym: teksty SEO, nagłówki, meta dane, adresy URL, a nawet wsparcie w zakresie dostosowania serwisu.

Na blogu

Firmowym, jak i prywatnym.

Blog jestem bowiem skutecznym narzędziem służącym zarówno do wspierania pozycjonowania całego Twojego serwisu, jak i generowania ruchu na potrzeby Twojej marki.

Poprzez mój copywriting pod SEO przygotuję: merytoryczne i w pełni zoptymalizowane wpisy blogowe. Dodatkowo, zadbam o ich układ, a także rzucę okiem na strukturę całego Twojego bloga.

W sklepie internetowym

Bez względu na to, co sprzedajesz.

Dobre SEO e-sklepu pozwoli Ci przyciągnąć nowych użytkowników, którzy z dużym prawdopodobieństwem staną się Twoimi lojalnymi i dobrze płacącymi klientami.

Jako copywriter od pozycjonowania dostarczę Ci: opisy produktów, kategorii oraz treści na potrzeby innych zakładek. Do tego zadbam o pozostałe aspekty SEO, takie jak meta dane czy struktura URL.

SEO copywriting. Czego o nim nie wiesz?

Żaden pozycjoner ani agencja SEO Ci tego nie powie. Ale w wielu przypadkach do osiągnięcia wysokich pozycji w wyszukiwarce nie potrzebujesz długoterminowej współpracy związanej z płaceniem kilkuset lub kilku tysięcy złotych miesięcznego abonamentu.

Wystarczy jedynie odpowiednia optymalizacja Twojej strony internetowej, bloga czy sklepu online. Wyeliminowanie błędów, poprawienie kilku rzeczy oraz zapewnienie profesjonalnych tekstów tworzonych tak samo z myślą o odbiorcach, jak i samych algorytmach Google.

Nazywam się Mateusz Winkler i zwiększam sprzedaż tekstem. Od ponad 6 lat jestem profesjonalnym copywriterem, którego jedną ze specjalności jest właśnie SEO copywriting. Tworzę treści, których rolą jest zaspokajanie potrzeb samych użytkowników, jak i wspieranie pozycjonowania serwisów online.

Zapewnij sobie profesjonalny, spójny, ale przede wszystkim skuteczny marketing.

Tylko na taki zasługuje Twoja firma.

Zapewnię Ci SEO copywriting od A do Z.

Nie jestem “typowym” SEO copywriterem, bezmyślnie klepiącym teksty na podstawie fraz i wskazówek, które mu się dostarcza.

Tym, co odróżnia mnie od innych jest fakt, że znam się na pozycjonowaniu i do SEO copywritingu podchodzę w sposób kompleksowy. Zapewniając Ci jednocześnie doradztwo i bieżące konsultacje, przeprowadzenie analizy, przygotowanie rekomendacji, a dopiero na końcu dostarczenie treści, których potrzebuje Twoja strona, aby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Z kim współpracowałem?

Wparcie SEO copywritera, czyli co dla Ciebie zrobię?

Dam Ci coś więcej niż tylko teksty.

N

Przeanalizuję Twoją stronę

Sprawdzę, jak obecnie prezentuje się w wynikach wyszukiwania, jaki ma potencjał oraz jak wypada na tle konkurencji.

Dodatkowo, zweryfikuję, jak wygląda jej struktura oraz rzucę okiem na inne aspekty techniczne.

N

Wyeliminuję błędy

Wskażę elementy mające negatywny wpływ na SEO, w tym np. zduplikowaną treść, źle dobrane nagłówki, adresy URL, frazy kluczowe itp. Podpowiem także, jak się ich pozbyć ?.

N

Dobiorę słowa kluczowe

Frazy, które przyniosą Twojej stronie prawdziwych i wartościowych użytkowników.

Do ich wytypowania wykorzystam sprawdzone narzędzia używane także przez profesjonalnych pozycjonerów.

N

Sporządzę listę rekomendacji

Związanych z dalszą optymalizacją Twojej strony oraz tym, co dodatkowo należy zrobić, aby zapewnić jej wysokie pozycje w wyszukiwarce.

N

Przygotuję teksty

Zarówno z myślą o algorytmach, jak i samych użytkownikach.

Zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania, ale w żaden sposób nieprzypominające wszechobecnego “SEO-bełkotu”.

N

Zaplanuję ich strukturę

W tym nagłówki, akapity, pogrubienia, linkowania wewnętrzne i wiele innych – czyli wszystko, czego potrzebujesz od dobrego SEO copywritingu ?.

N

Zapewnię bieżące wsparcie i doradztwo

Rekomendacje związane z całą strategią pozycjonowania Twojej strony internetowej, bloga firmowego lub sklepu online.

Chcesz mieć to wszystko w cenie copywritingu pod SEO?

Jak wyceniam usługi SEO copywritingu?

Twoje korzyści wynikające z mojego SEO copywritingu

Naturalnie, poza idealnie dopasowanymi tekstami SEO, otrzymasz ode mnie cały pakiet innych benefitów.

Płacisz TYLKO raz za wykonaną usługę

Nie związujesz się ze mną żadnymi umowami i nie ponosisz kosztów związanych z comiesięcznymi abonamentami.

Efektami cieszysz się przez długi czas

Średnio powyżej 6 miesięcy, ale może być znacznie dłużej.

Otrzymujesz wsparcie merytoryczne

Wiesz nie tylko, za co płacisz, ale również jak to działa. Poza wykonaniem analizy i dostarczeniem treści, podzielę się również z Tobą moją wiedzą.

Czy pomoc SEO copywritera na pewno Ci wystarczy?

Nie będę mydlił Ci oczu, bo nie zawsze tak jest. Zwłaszcza, jeśli działasz w bardzo konkurencyjnej branży, a Twoimi rywalami są silne marki z dużymi zasobami. W takim przypadku sam SEO copywriting nie wystarczy.

Usługi SEO copywritera. Kiedy należy z nich skorzystać?

Mój SEO copywriting przyniesie Ci realne korzyści, jeśli:

  • Działasz w niszy, dostarczając produkty lub usługi, których nie ma nikt inny.
  • Funkcjonujesz na określonym obszarze (mieście, regionie, województwie) i to na nim chcesz się pozycjonować.
  • Twoja konkurencja jest słaba i nie wykorzystuje potencjału drzemiącego w SEO.
  • Sądzisz, że Twój serwis ma już wszystko, aby osiągać wysokie pozycje, jednak ciągłe brakuje “tego czegoś”, aby znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania.
u

Skontaktuj się ze mną.

Napisz lub zadzwoń, moje dane znajdziesz poniżej.

Mateusz Winkler

profesjonalny copywriter.

mateusz@mateuszwinkler.pl

507 708 626

Blog o SEO copywritingu i nie tylko. Sprawdź, co na nim publikuję.

To “tylko” SEO copywriting?

Pamiętaj, że nie jestem czarodziejem, a efektywność moich działań zależy od naprawdę wielu czynników. W tym chociażby: branży, w której działasz, kondycji Twojej strony, konkurencji obecnej na rynku oraz Twojego osobistego zaangażowania. Ja dostarczam jedynie profesjonalne treści i rekomendacje, jednak ich wdrożenie i zastosowanie leży już po Twojej stronie. Jeżeli uznam, że sam SEO copywriting to za mało, aby zapewnić odpowiednie pozycjonowanie – powiem Ci to od razu. Decyzja o nawiązaniu współpracy będzie po Twojej stronie.

Twój SEO copywriter

Twojej stronie brakuje treści, dzięki którym mógłbyś ją lepiej wypozycjonować i zyskać więcej klientów? Potrzebujesz artykułów na bloga, opisów produktów, tekstów do katalogów, wielu innych treści SEO lub po prostu porady, jak zoptymalizować i poprawić swoją stronę internetową? Jesteś w dobrym miejscu. Skorzystaj z pomocy profesjonalnego copywritera SEO i zapewnij sobie wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Znam się na SEO nie tylko od strony tekstowej. Potrafię dobrać odpowiednie słowa kluczowe, szybko znaleźć błędy i rzeczy, które można poprawić na Twojej stronie, a także przygotować świetne teksty, które znajdą uznanie zarówno pośród odwiedzających Twoją witrynę, jak i algorytmów Googla. Co robię?

Opisy produktów – praktycznie dla każdej kategorii produktowej. Dlatego nieważne czym handlujesz – zgłoś się do mnie.

Opisy kategorii – teksty wspierające pozycjonowanie całych grup produktowych.

Opisy do katalogów – opis całych grup produktów to coś na czym znam się doskonale.

Artykuły na blogi – blog to jedno z lepszych sposób na skuteczne pozycjonowanie strony. To zadanie z powodzeniem możesz powierzyć właśnie mi.

Teksty SEO na podstrony – praktycznie każda strona wymaga optymalizacja z myślą o pozycjonowaniu. Znam się na tym doskonale!

Postaw na copywritera od SEO. Skontaktuj się ze mną, a nie pożałujesz.

Skorzystaj z moich usług SEO copywritingu i zyskaj:

Minimum formalności (umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich, wszystko załatwiane online). Szybkość (gotowe teksty przesyłam maksymalnie w 5 – 7 dni, choć zazwyczaj może być to szybciej). Profesjonalizm (mam za sobą lata doświadczenia i setki przygotowanych treści + dodatkowo wiele pochlebnych opinii na temat mojej pracy). Dostępność (telefon odbieram codziennie, praktycznie o każdej porze, a na maile odpisuję nawet w kilka minut). Dobrą cenę (cennik SEO copywritingu dopasowany do charakteru i rozmiaru zlecenia).

Dlaczego usługi SEO copywritingu są dla Ciebie tak ważne?

Ruch organiczny to jeden z najtańszych i zarazem najstabilniejszych ruchów (o ile działania pozycjonerskie są prowadzone w odpowiedni sposób), jakie może generować Twoja witryna. Dobry SEO copywriting to pierwszy krok, aby Twoja strona sukcesywnie zdobywała coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce Google, a Ty – mógł zarabiać coraz więcej. Jako SEO copywriter zajmę się przygotowaniem optymalnych tekstów, które nie tylko będą akceptowane przez algorytmy, ale z powodzeniem znajdują uznanie także pośród użytkowników odwiedzających Twoją stronę.

Poza samym pisaniem tekstów SEO zajmę się również przygotowaniem bazy słów kluczowych, analizą całego serwisu, a także rekomendacją zastosowania odpowiednich nagłówków oraz innych aspektów wspierających Twoje pozycjonowanie. Postaw na profesjonalny seo copywriting od sprawdzonego copywritera – zyskasz na tym Ty, jak i Twoja witryna!