Szkolenie copywriting

Nauczę Cię wszystkiego, co wiem o pisaniu tekstów

…a także dam kilka cennych lekcji na temat marketingu.

Copywriter szkolenie. Jaką wiedzę u mnie znajdziesz?

Z przyjemnością poprowadzę szkolenie z obszaru, który najbardziej interesuje Ciebie, jak i cały Twój zespół. Przejdź niżej, aby zapoznać się z ofertą moich dedykowanych szkoleń copywriterskich stworzonych z myślą o klientach firmowych (B2B).

Teksty sprzedażowe

Dowiedz się, jak pisać, aby podnosić wartość Twoich produktów i usług, a tym samym generować większe zyski.

Naucz się tworzenia tekstów, które sprzedają: treści stron internetowych, opisów produktów, ofert handlowych, mailingów, postów w social media itp.

Czas trwania:

6 – 8h
l

Tematyka:

język korzyści, sposoby i formy komunikacji, personalizacja

Odbiorcy:

osoby odpowiedzialne za sprzedaż (handlowcy, sprzedawcy, telemarketerzy, właściciele firm, osoby obsługujące klientów, marketerzy itp.)

Teksty na strony internetowe

Zyskaj wiedzę, w jaki sposób tworzyć treści, które przyciągną użytkowników, zatrzymają ich na Twojej stronie, a następnie przekonają do zakupu.

Naucz się pisania tekstów na potrzeby stron internetowych, pojedynczych landing page, jak i sklepów online.

Czas trwania:

6 – 8h
l

Tematyka:

teksty sprzedażowe i marketingowe, optymalizacja SEO, planowanie struktury i UX writing

Odbiorcy:

osoby odpowiadające za zawartość stron internetowych (pracownicy działów marketingu, copywriterzy, projektanci stron, content managerzy, właściciele firm itp.)
U

UX writing

Naucz się pisać w zrozumiały sposób. Tak, aby żaden odbiorca nie miał problemu z odczytaniem Twoich wiadomości i doskonale wiedział, co chcesz mu przekazać.

Posiądź wiedzę na temat micro copy i UX writingu, dzięki której uprościsz swoją komunikację pozytywnie wpływając także na jej odbiór.

Czas trwania:

3 – 4h
l

Tematyka:

upraszczanie komunikacji, formatowanie treści

Odbiorcy:

osoby na co dzień pracujące z tekstami (pracownicy działów marketingu, copywriterzy, projektanci stron, content managerzy, właściciele firm itp.)

SEO copywriting

Pozyskaj wiedzę i umiejętności, dzięki którym zaczniesz tworzyć skuteczne teksty aktywnie wspierające pozycjonowanie Twojego serwisu.

Dowiedz się, w jaki sposób pisać treści, aby niosły w sobie faktyczną wartość, a dodatkowo dbały o Twoje wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Czas trwania:

3 – 4h
l

Tematyka:

contentowe i techniczne aspekty SEO, przydatne narzędzia

Odbiorcy:

osoby na co dzień zajmujące się zagadnieniem pozycjonowania (specjaliści SEO, pracownicy działów marketingu, copywriterzy, content managerzy, właściciele firm itp.)

Dlaczego ja?

7+
lat doświadczenia

850+
zadowolonych klientów

4500+
tekstów

15000+
godzin pracy dla moich klientów

Jak może wyglądać Twoje szkolenie z copywritingu i nie tylko?

Każde moje szkolenie jest szyte na miarę, po to, aby maksymalnie odpowiadać potrzebom Twojego biznesu. Dzięki temu dostarczam Ci wiedzę, której faktycznie potrzebujesz zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy.

N

Praktyczna wiedza i przydatne umiejętności

Szkolenie z tego, co naprawdę działa.

N

Wygodna forma, która Ci odpowiada

W formie merytorycznego wykładu, praktycznych warsztatów lub połączenie tego i tego ?.

N

Tematyka dostosowana do potrzeb Twojej firmy

Wiedza i ćwiczenia oparte na faktycznych wyzwaniach, z którymi regularnie mierzy się Twój biznes.

Zamów szkolenie.

Napisz lub zadzwoń, moje dane znajdziesz poniżej.

Mateusz Winkler

profesjonalny copywriter.

mateusz@mateuszwinkler.pl

507 708 626

Szkolenia u profesjonanego copywritera

Jeżeli masz już dość konferencji, prezentacji, sympozjów i innych wydarzeń, które tak naprawdę w żaden sposób nie podnoszą stanu Twojej wiedzy i umiejętności – jesteś we właściwym miejscu.

Jestem profesjonalnym copywriterem, który przez kilka lat nieustannej pracy stworzył kilkaset tekstów, współpracując przy tym z ponad 300 różnorodnych klientów. Tworzyłem i nadal tworzę teksty sprzedażowe, na strony internetowej, treści SEO, jak i szereg innego rodzaju contentu, który codziennie wspiera moich klientów w realizowaniu celów biznesowych.

Przyszła pora, aby moja wiedza i towarzyszące jej doświadczenie zaczęły pracować także na sukces Twojej firmy. Dlatego, jeśli poszukujesz osoby, która nie tylko przeprowadzi kolejne szkolenie, ale przede wszystkim nauczy Ciebie i Twoich pracowników pisania – skontaktuj się ze mną.

Moje standardowe szkolenia z copywritingu znajdziesz na tej stronie – wystarczy, że przejdziesz nieco wyżej. Pamiętaj jednak, że moja oferta szkoleń jest elastyczna. Jeśli potrzebujesz wiedzy z konkretnego obszaru copywritingu – przejdź do kontaktu. Z chęcią zapoznam się z Twoimi wymaganiami i przygotuję indywidualną ofertę szkolenia szytego na Twoją miarę ?!