Tworzenie stron www

Potrzebujesz strony internetowej, która rozwinie Twój biznes?

Doskonale trafiłeś.

Dlaczego dobra strona pozwoli Ci więcej zarabiać?

W dobie, gdzie wszystko dostępne jest online. Gdzie nie trzeba wychodzić z domu, aby dokonać jakichkolwiek zakupów, znaleźć potrzebne informacje, a nawet porozmawiać z rodziną czy znajomymi – własna tania strona internetowa staje się czymś niezbędnym.

t

Responsywna strona internetowa to już obowiązek.

Większość ludzi swoje poszukiwania rozpoczyna w Internecie. Właśnie tam szukają produktów oraz usług, które je interesują.

Tam też najczęściej szukają opinii, a w większości przypadku finalnie decydują się na zakup. Obecne żadna firma, która chce się rozwijać nie może sobie pozwolić na brak własnej witryny internetowej. To zbyt duże ryzyko, że klienci pójdą do konkurencji.

Strona www i co dalej?

Poza samym serwisem www ważne są również treści oraz grafiki, które się na nim znajdują. Nie można także zapominać o samym pozycjonowaniu (SEO strony), bo nawet najlepsze strony internetowe są bezwartościowe, jeśli potencjalni klienci nie będą mogli ich znaleźć. Dlatego, przy tworzeniu stron tak bardzo liczy się kompleksowe podejście – pamiętanie zarówno o ich wyglądzie, funkcjonalności, dobrych marketingowych i chwytliwych tekstach, a także pozycjonowaniu z myślą o wyszukiwarkach.

Dla kogo wykonywałem strony?

Stworzę stronę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Przygotuję dla Ciebie responsywną stronę internetową dostosowaną zarówno do przeglądania na komputerach, laptopach, smartfonach, jak i tabletach. Poza projektem graficznym zajmę się również przygotowaniem tekstów, grafik. Zadbam również o optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO).

t

Co zyskasz?

Ładną i funkcjonalną stronę internetową
(strona to wizytówka Twojej strony, więc musi się podobać Twoim klientom)

Wzrost sprzedaży i rozpoznawalności
(dobra strona internetowa przyciągnie nowy klientów, a także przekona tych „nieprzekonanych”)

Wzbudzisz zazdrość u Twojej konkurencji
(z pewnością każdy będzie chciał mieć taką ładną i skuteczną stronę, jaką dla Ciebie wykonam)

Tworzeniem stron zajmuję się kompleksowo.

Robię je „od A do Z” zajmując się hostingiem, domeną, grafiką, tekstami, a także pozycjonowaniem. W zasadzie wystarczy, jeśli dasz mi informacje, czym się zajmujesz, a ja na tej podstawie stworzę cały serwis www.

Dzięki temu wszystko załatwisz w jednym miejscu, oszczędzając zarówno czas i pieniądze. Nie musisz bowiem szukać kilku specjalistów i zlecać im poszczególne zadania związane z robieniem stron.

Jak przebiega współpraca podczas tworzenia stron internetowych?

1. Skontaktujmy się telefonicznie lub mailowo, powiedz co mogę dla Ciebie wykonać.

2. Wspólnie opracujemy plan działania i wszelkie szczegóły.

3. Wpłacisz umówioną kwotę zaliczki, ja natomiast zacznę robić stronę.

4. W ustalonym wspólnie terminie dostarczę gotową stronę (a w trakcie prac będę Cię na bieżąco informował o statusie strony).

5. Po zaakceptowaniu przygotowanej strony www wpłacisz pozostałą kwotę.

To jak? Chcesz mieć własną stronę?

Sprawdź mój blog.

Wejdź na mojego bloga, a potem sprawdź, co ciekawego piszę o stronach internetowych i szeroko pojętym marketingu. Jestem przekonany, że dowiesz się paru ciekawych rzeczy.

Projektowanie internetowych stron www, landing pages, stron wizytówkowych.

Projektowanie stron internetowych to zadanie dla webmastera, który doskonale zna się na marketingu. Trzeba pamiętać, że poza wyglądem, strony www mają przynosić konkretne rezultaty (sprzedawać, promować, zwiększać popularność itp.). Dlatego podczas robienia stron poza aspektem graficznym trzeba także pamiętać o takich aspektach jak: copywriting (dobrze dobrane teksty na stronę), UX (odpowiednie dopasowanie wyglądu i funkcjonalności), a także SEO (czyli wypozycjonowanie witryny w Google, aby łatwo można było ją znaleźć).