Doradztwo marketingowe

Potrzebujesz konkretnego planu promocji i działania dla Twojej firmy?

Zyskaj consulting i aktywne wsparcie w rozwoju biznesu.

Dlaczego plan i strategia marketingowej są dla Ciebie kluczowe?

Funkcjonowanie bez planu jest jak jazda na rowerze z zawiązanymi oczami. Może się udać, gdy droga jest prosta, a na ulicy nie ma ruchu. Jeżeli działasz w totalnej niszy, w której pojęcie konkurencji jest obce, a klienci walą drzwiami i oknami – możesz sobie poradzić. Gdy Twoją ambicją jest jednak działalność na mocno konkurencyjnym rynku i odbieranie klientów innym firmom – bez planu Twoja firma zniknie szybciej niż myślisz.

artykuły i poradniki

Czego potrzebujesz, by osiągnąć sukces?

Dobrze dopracowana strategia, biorąca pod uwagę Twój biznes, jego specyfikę oraz docelowych klientów, jest dla Ciebie pierwszym krokiem do sukcesu. Odpowiednia wiedza, dopasowane narzędzia promocyjne oraz intensywna praca – daje Ci natomiast gwarancję osiągnięcia zamierzonego celu.


Kto korzystał z mojego wsparcia?

Opracuję dla Ciebie strategię oraz doradzę w zakresie marketingu Twojej firmy.

W oparciu o obecny stan Twojego biznesu, Twoje plany dotyczące jego funkcjonowania i rozwoju oraz realia rynkowe, stworzę kompleksowy plan działania. Przeprowadzę wnikliwą analizę oraz wywiad, dobiorę adekwatne i najlepsze narzędzia, a następnie pomogę Ci je wdrożyć i nauczę z nich korzystać.

W efekcie otrzymasz ode mnie kompletną strategię działania, uwzględniającą najlepsze praktyki marketingowe i sprzedażowe, a także najlepiej dopasowane kanały dotarcia. Bo na końcu zawsze liczy się tylko sprzedaż.

artykuły i poradniki

Co zyskasz?

Jasno skonstruowaną strategię marketingową
(zawierającą wszystkie wskazówki i rekomendacje związane z promocją Twojej firmy – jej stroną www , działaniami w social media, kampaniami online i wieloma innymi aspektami)

Pełne wsparcie w jej wdrożeniu
(bieżące doradztwo i konsultacje, pomoc we wdrożeniu niezbędnych narzędzi i koniecznych zmian, a także regularne wykonywanie działań promocyjnych – jeśli tylko zajdzie taka potrzeba)

Wzrost sprzedaży i rozwój biznesu
(bowiem marketing ma tylko jeden cel – sprzedaż i generowanie zysków dla Twojej firmy)

Opracowuję kompleksowe strategie marketingowe.

Tworzę je od podstaw biorąc pod uwagę warunki rynkowe, obecny stan Twojego przedsiębiorstwa, jego cele biznesowe oraz wiele innych czynników składających się na finalny efekt. Zajmuję się zarówno wsparciem w stworzeniu konwertującej strony internetowej, profesjonalnych tekstów, optymalizacją pod kątem SEO, jaki i działaniami budującymi zasięgi, a finalnie sprzedaż (paid media, mailingi, social media itp.).

Jak przebiega współpraca?

1. Skontaktujmy się telefonicznie lub mailowo, przekazując informacje, w jaki sposób mogę Cię wesprzeć.

2. Przeprowadzę wstępny wywiad, zadając Ci kilka pytań i poznając wszelkie szczegóły.

3. Wpłacisz umówioną wysokości zaliczki, a ja przystąpię do opracowywania planu.

4. W ustalonym czasie otrzymasz ode mnie kompleksową strategię promocyjną (oczywiście będziemy się kontaktować także w trakcie jej tworzenia).

5. Po zaakceptowaniu pracy wpłacisz pozostałą część kwoty. A gdy zechcesz, abym zajął się także wdrożeniem i obsługą Twojej firmy pod względem promocyjnym – będę do Twojej dyspozycji.

artykuły i poradniki

Chcesz rozwinąć swój biznes?

Sprawdź mój marketingowy blog.

Udaj się na mojego bloga, aby sprawdzić, co interesującego piszę o strategiach, planach, jak i całym digital marketingu. Jestem w 100% przekonany, że poznasz parę ciekawych rzeczy i interesujących trików :).

Marketing consulting – strategia marketingowa.

Konsulting marketingowy to nowa usługa, która znalazła się w mojej ofercie. Świadczę marketingowe doradztwo dla firm (tych małych, jak i średnich), które chcą zaistnieć w internecie i dzięki temu ciągle się rozwijać. Oferuję zarówno pełne przygotowanie planu i strategii (poprzedzone audytem, analizą oraz wywiadem), pomoc we wdrażaniu najbardziej efektywnych rozwiązań i narzędzi, a także bieżące wsparcie i obsługę marketingową firmy. Wskazuję i diagnozuję nie tylko bieżące błędy oraz sposoby ich naprawy, ale również wskazuję kierunki zmian. Wszystko po to, aby Twoja firma stała się silną, stabilną marką, która nie tylko będzie dla Ciebie powodem do dumy, ale również źródłem zysków.