Copywriter Bielsko – Biała

Jesteś właścicielem firmy? A może jesteś pracownikiem agencji marketingowej z Bielska? Szukasz pomocy ze strony profesjonalnego copy? Chcesz zlecić mu wykonanie tekstów na stronę www? Potrzebujesz wsparcia do optymalizacji swojego serwisu, przygotowania mailingów lub bardziej ambitnych tekstów, do których trzeba mieć podejście kreatywne? Świetnie trafiłeś. Ja chętnie Ci pomogę. Skontaktuj się ze mną, a przygotuję dla Ciebie niepowtarzalny tekst.

copywriter

Copywriting w Bielsku

Co dokładnie mogę dla Ciebie zrobić? Niżej znajdziesz zakres oferowanych przeze mnie usług. Jednak, jeżeli nie znajdziesz tego czego szukasz – zadzwoń. Z racji tego, że jestem prawdziwym profesjonalistą, z pewnością zrobię wszystko, aby Ci pomóc.

  • Social media – wszelkie działania związane z postami, treściami na portalach społecznościowych.
  • Teksty SEO – tworzenie unikalnych treści typu: opisy do stron www, opisy produktów i usług i wiele innych, czyli wszystko to, co odpowiada za optymalizację oraz sprzedaż.
  • Wpisy na stronę www.
  • Treści na ulotki, plakaty, banery, oferty oraz wszelkie inne nośniki fizyczne, a także digitalowe.
  • Teksty kreatywne – slogany i hasła reklamowe, nawy kolekcji, produktów itd.

Tworzę teksty dla klientów mieszkających w Bielsku oraz jego okolicach. Jeżeli chcesz sprawdzić mój warsztat czy doświadczenie – zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami moich dotychczasowych klientów.

Bielska agencja copywriterska

Bielsko-Biała jest miejscowością, w której funkcjonuje mnóstwo agencji i firm zajmujących się szeroko pojętym marketingiem. Czym się zajmują? Tworzą teksty, skupiają się na kreacji, pozycjonowaniu, budowaniu stron – zakres ich usług jest bardzo szeroki. Ponadto, realizują również skomplikowane kampanie marketingowe (online’owe i offline’owe). W “telegraficznym skrócie” chodzi o: copywriting, email marketing, pozycjonowanie, kreację, grafikę, budowę serwisów internetowych etc.