Copywriter Bydgoszcz

Jeżeli potrzebujesz wsparcia profesjonalnego copywritera, który pomoże Ci stworzyć świetny teksty na Twoją stronę www, treści pod SEO, teksty do Twoich mailingów, wymyśli nazwę dla Twojej firmy bądź produktów – to doskonale trafiłeś. Jeśli chcesz zlecić wyżej wymienione zadania lub na przykład przygotowanie tekstu do ulotki, na plakat, do oferty lub choćby posty na facebooka – to czym prędzej skontaktuj się ze mną.

copywriter

Copywriting w Bydgoszczy

Świadczę usługi zarówno dla firm, jak i agencji reklamowych / marketingowych. Zakres moich obowiązków:

  • Teksty: na strony internetowe, pozycjonujące, opisy, na blogi.
  • Treści: do mailingów i newsletterów, na social media (fb, insta, linked).
  • Copy: do ulotek, ofert, broszur, plakatów.
  • Kreacja: naming, slogany, hasła.
  • Wiele innych – wystarczy, że napiszesz czego potrzebujesz.

Swoje usługi świadczę dla zleceniodawców z Bydgoszczy, Torunia, jak i całej Polski. Moje doświadczenie oraz wysokie umiejętności potwierdzają opinie wyrażone przez dotychczasowych klientów.

Bydgoska agencja copywriterska

Bydgoszcz to miejscowość, w której prężenie działa i rozwija się wiele firm marketingowych. Czym dokładnie się zajmują? Świadczą one usługi polegające na promocyjnym wsparciu swoich klientów, a wśród nich: copywriting, content marketing, e-mail marketing, optymalizacja i pozycjonowanie SEO, marketing efektywnościowy, kreacja i grafika oraz wiele innych działalności z pogranicza trade, jak i digital marketingu.