Copywriter Częstochowa

Jesteś z Częstochowy? Prowadzisz własną firmę lub agencję reklamową / marketingową? A może po prostu jesteś jej pracownikiem, który chce zlecić teksty do wykonania? Wykonam dla Ciebie treści na www, teksty pozycjonujące pod wyszukiwarkę, opis produktów, usług czy do katalogów, a także newslettery, posty w SM (fb, instra, linkedin) oraz bardziej kreatywne copy (hasła, naming, slogany etc.).

copywriter

Copywriting w Częstochowie

Poniżej znajdziesz szczegółową listę dziedzin, w których się specjalizuję. Wybierz to co potrzebujesz, a następnie skontaktuj się ze mną (mailowo lub telefonicznie).

  • Copy na strony internetowe (te bardziej obszerne, jak i mniejsze np. landing pages).
  • Pozycjonowanie – teksty, opisy, treści do katalogów etc.
  • Newslettery i mailingi – teksty, tematy, a nawet kodowanie i wysyłka za pomocą specjalnych narzędzi.
  • Materiały fizyczne – ulotki, roll-upy, banery, plakaty i inne tego typu.
  • Teksty do sociali – posty na facebooka, instagram czy linkedina.
  • Inne – po prostu napisz, czego potrzebujesz.

Jeśli jesteś z Częstochowy lub okolic tego pięknego miasta – to zapraszam do współpracy. Chętnie napiszę dla Ciebie jakiś dobry i profesjonalny tekst.

Częstochowska agencja copywriterska

W Częstochowie funkcjonuje sporo firm marketingowych, które dostarczają różnorakie rozwiązania z zakresu promocji, reklamy i po prostu szeroko pojętego marketingu internetowego i tradycyjnego. Co konkretnie robią? Praktycznie wszystko, począwszy od kreacji (tej słownej jak copywriting, jak i graficznej jak webdesign), poprzez przygotowywanie kompleksowych strategii marketingowych, aż na ich egzekwowaniu w wybranych kanałach, analizowaniu i raportowaniu wyników kończąc.