Copywriter freelancer

Szukasz copywritera freelancera do wykonania jednorazowego zlecenia polegającego na napisaniu chwytliwych i skutecznych tekstów? A może chcesz nawiązać długofalową współpracę z copywriterem freelancerem? Wyśmienicie trafiłeś! Rozgość się na mojej stronie internetowej i sprawdź, co mam Ci do zaoferowania. Sprawdź zakres usług, cennik, portfolio i co tylko chcesz. Na końcu nie zapomnij się tylko ze mną skontaktować ;)!

copywriter

Freelance copywriting

Zapewniam Ci wszystko to, co prawdziwy profesjonalny freelancer copywriter powinien umieć.

  • Teksty SEO skutecznie wspierające Twoje działania pozycjonujące.
  • Opisy produktów, realnie wpływające na sprzedaż w Twoim e-sklepie.
  • Teksty na całą stronę internetową – odpowiadające zarazem za prezentowanie Twojej marki, branding, pozycjonowanie, jak i sprzedaż.
  • Teksty do komunikacji online (reklama w Google, na Facebooku, Linkedinie, mailingach, newsletterach itp.).
  • Treści na fizyczne nośniki (ulotki, plakaty, broszury, banery i inne).

Po prostu wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz właśnie u mnie!

 

Freelance copywriter

Jakie są przewagi współpracy z copywriterem – freelancerem, w odniesieniu do kopirajtera na etacie? Przede wszystkim płacisz tylko za faktycznie wykonaną pracę, a nie “przesiedziane” 8 godzin za biurkiem. Po drugie – współpracujesz z człowiekiem o dużym doświadczeniu, zdobytym podczas pracy dla wielu różnych klientów. Po trzecie – masz pewność, że Twoje teksty miały wysoką jakość i zostaną przygotowane na czas, bo przecież freelancerzy nigdy nie chorują ;). Copywriter freelancer czeka na Twoje zlecenie. Kliknij w przycisk poniżej, aby poznać więcej informacji na temat mojej pracy, a także kto wie – może zacząć długą i owocną współpracę z freelancerem :)!