Copywriter Gdańsk

Chcesz zatrudnić profesjonalnego copywritera, który napisze dla Ciebie artykuł, teksty na Twoją stronę internetową, a może przygotuje hasła reklamowe, slogany lub nazwy dla Twojej firmy, produktów i usług? Potrzebujesz wsparcia w dziedzinie social mediów,  optymalizacji Twojego serwisu pod względem SEO lub wykonania oferty biznesowej, folderu lub tekstów dedykowanych do mailingów i newsletterów? Sprawdź moją ofertę copywritingu i wybierz to, co najbardziej Cię interesuje.

copywriter

Copywriting w Gdańsku

Jesteś pracownikiem lub właścicielem firmy z Gdańska lub okolic (np. Gdyni, czy Sopotu)? A może prowadzisz lub jesteś specjalistą w agencji marketingowej w Trójmieście? Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalnego copywritera to świetnie trafiłeś. Moje oferta to:

  • Teksty na serwisy www.
  • Mailingi i newslettery.
  • Social media (posty, reklam i inne).
  • Hasła, slogany, naming.
  • SEO – teksty i optymalizacja.
  • Inne (ulotki, banery i pozostałe).

Pracuję dla dużej grupy klientów z całego Trójmiasta (Gdańska, Gdyni, jak i Sopotu), a także okolicznych miejscowości. O moim profesjonalizmie i jakości mojej pracy świadczą przede wszystkim opinie osób, z którymi już współpracowałem.

Gdańska agencja copywriterska

Trójmiasto to aglomeracja, w której w sukcesem działa wiele firm i agencji marketingowych. Swoim klientom z całej Polski, jak i z zagranicy dostarczając rozwiązane dostosowane do konkretnych potrzeb. Tworzą strategie komunikacyjne obejmujące różne obszary działania (offline, online, telewizja, radio itp.). Tworzą spoty reklamowe do TV i radia. Drukują ulotki, plakaty i banery. Budują serwisy internetowe, realizują kampanie SEM / SEO, wysyłają mailingi, jak i również przygotowują profesjonalne teksty na strony, artykuły, czy treści sprzedażowe. Agencje działające m.in. w Gdańsku trudnią się także działalnością w social mediach i platformach takich jak: fb, insta, twitter, snapchat, czy linkedin.