Copywriter Gdynia

Profesjonalny i doświadczony copywriter jest Ci potrzebny na tu i teraz? Potrzebujesz dobrego i skutecznego tekstu na www lub mailing? Chcesz mieć dobrze zoptymalizowaną stronę pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach? A może potrzebujesz innych tekstów (między innymi do social mediów, ofert i wielu innych)? Skontaktuj się ze mną i powiedz, czego potrzebujesz. Z przyjemnością wykonam zlecenie copywritingu, które mi powierzysz.

copywriter

Copywriting w Gdyni

Jesteś ciekawy, w czym dokładnie się specjalizuję? Do obszar moich zainteresowań należą m.in.:

  • Webwriting – czyli przygotowywanie świetnych (marketingowych i nie tylko) tekstów na strony internetowe.
  • SEO copywriting – czyli teksty zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek (opisy produktów, teksty na podstrony, katalogi i tym podobne).
  • Teksty z przeznaczeniem do użycia w social mediach (treści postów, czy też reklam).
  • Kreacja – naming, hasła, motta, slogany i inne.
  • Inne, wyżej nie wymienione, a wśród nich np. teksty na ulotki / banery, maile / newslettery oraz wiele więcej nośników zarówno elektronicznych, jak i fizycznych.

Dlatego, jeśli jesteś z Gdyni lub okolic i prowadzisz własną firmę lub agencję, bądź jesteś pracownikiem jednej z nich – skontaktuj się ze mną. Sprawdź moje doświadczenie i opinie dotychczasowych klientów.

Gdyńska agencja copywriterska

Gdynia, całe Trójmiasto, jak i województwo pomorskie to siedziba wielu agencji poruszających się po dziedzinie marketingu. W swojej ofercie firmy te mają między innymi: copywriting (czyli pisanie tekstów na różne nośniki), strategie marketingowe, tworzenie stron www (w tym ich graficzne, jak i techniczne aspekty). Do obszaru ich działań należy także szeroko pojęta optymalizacja SEO, organizowanie kampanii digitalowych (tych efektywnościowych typu performance, jak i takich nastawionych na edukację czy po prostu budowanie wizerunku), prowadzenie profili na facebooku i nie tylko.