Copywriter Gliwice

Pochodzisz z Gliwic? Jesteś właścicielem firmy lub masz agencję marketingową? A może jesteś pracownikiem, który ma za zadanie zlecić teksty profesjonalnemu copywriterowi? Świetnie trafiłeś. Mogę wykonać dla Ciebie wszelkie treści na stronę internetową, teksty odpowiadające za pozycjonowanie, opisy produktów i usług, a nawet newslettery lub bardziej kreatywne copy takie jak: slogany czy hasła reklamowe.

copywriter

Copywriting w w Gliwicach

Poniżej znajduje się lista zadań, które podejmuję. Zobacz, co Cię może zainteresować i skontaktuj się ze mną telefonicznie bądź mailowo.

  • Wpisy na strony internetowe.
  • Teksty odpowiadające za pozycjonowanie (artykuły i opisy SEO).
  • Newslettery i mailingi.
  • Teksty na ulotki, roll-upy, banery, plakaty, billboardy oraz na inne nośniki tego typu.
  • Wpisy do social media (na Facebooka, Twittera, Linkedina, Instagrama).
  • oraz inne teksty wymagające pracy profesjonalnego copy.

Jeżeli mieszkasz w Gliwicach lub ich okolicach – napisz lub zadzwoń. Serdecznie zapraszam Cię do współpracy. Chętnie stworzę dla Ciebie w pełni profesjonalny tekst.

Gliwicka agencja copywriterska

Gliwice słyną z tego, że działa w nich wiele firm marketingowych. Dostarczają one przeróżne usługi związane z promocją, reklamą oraz wszelką pomocą z zakresu marketingu tradycyjnego i internetowego. Zakres świadczonych usług przez takie agencje jest naprawdę bardzo rozbudowany. Ich praca zaczyna się od kreacji marketingowej, czyli copy, grafika i web design, strategię marketingową, aż po wnikliwą analizę całego projektu.