Copywriter Katowice

Profesjonalny copywriter do usług! Napisz dla Ciebie praktycznie każdy tekst. Potrzebujesz treści na stronę, tekstów seo, do newsletterów, poradników i artykułów blogowych, a może postów na social media? Żaden problem. Chcesz zlecić przygotowanie profesjonalnego tekstu sprzedażowego, oferty biznesowej, a może haseł i sloganów na ulotki, banery itp.? To również mogę dla Ciebie zrobić. Skontaktuj się ze mną i powiedz, czego potrzebujesz. Copywriter Katowice jest do Twojej dyspozycji!

copywriter warszawa

Copywriting Katowice

Oto lista działań, jakie realizuję zarówno bezpośrednio dla firm zainteresowanych wsparciem copywritera, jak i agencji marketingowych:

  • Teksty na strony, landing pages itp.
  • Copy do newsletterów i mailingów.
  • Hasła i treści na ulotki, banery i inne fizyczne nośniki marketingowe.
  • Posty i reklamy w social mediach.
  • Treści pozycjonujące SEO (opisy produktów, usług, do katalogów itp.).
  • Także inne, wyżej nie wymienione (naming, teksty do procesów itd.).

Wiele firm z Katowic, jak i całego śląska zleca mi teksty do wykonania. O moim profesjonalizmie i fachowym podejściu do copywritingu świadczą opinie, jakie mają o mojej pracy. Jeżeli usługa copywriting Katowice jest tą, którą szukasz – czekam na Twój kontakt.

Katowicka agencja copywriterska

W Katowicach, jak i całej aglomeracji śląskiej funkcjonuje wiele bardzo dobrych agencji reklamowych, specjalizujących się zarówno w pisaniu tekstów, tworzeniu stron, jak i organizowaniu całościowych i kompleksowych kampanii marketingowych. Śląskie agencje zapewniają swoim klientom wsparcie w zakresie prowadzenia profili w social media, pozycjonowania stron, tworzenia kampanii ppc, kreacji, czy przygotowywaniu strategii i kreacji. Prężnie działają również w sferze typowego marketingu offline (eventów, materiałów reklamowych oraz gadżetów).