Copywriter Łódź

Chcesz skorzystać z usług copywritera, który zna się na swojej robocie i swobodnie porusza się po tematyce szeroko pojętego marketingu? No to świetnie się składa. Jeśli chcesz zlecić teksty SEO, artykuły i poradniki na blog, treści mailingów i newsletterów lub po prostu całych stron internetowych – skontaktuj się ze mną. Poza tymi wymienionymi mogę dla Ciebie przygotować również teksty sprzedażowe, oferty i foldery biznesowe, a nawet wymyślić nazwy dla Twojej firmy, czy produktów i usług, które sprzedajesz.

copywriter

Copywriting w Łodzi

Moje usługi kieruję zarówno do właścicieli i pracowników firm, jak i agencji marketingowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie przygotowywania dobrego copy to zapoznaj się z moją ofertą tekstów:

  • Na serwisy www.
  • Newslettery i mailingi.
  • Materiały fizyczne takie jak: ulotki, plakaty, bannery, billboardy i inne.
  • SEO, mających na celu wypozycjonowanie konkretnej strony czy sklepu internetowego.
  • Na facebooka, insta, twittera, linkedin.
  • Inne, czyli wszędzie tam, gdzie można zastosować dobry tekst.

Piszę dla dużej grupy klientów z Łodzi oraz miejscowości położonych blisko niej. Jakość moich usług potwierdzają opinie wystawione przez dotychczasowych klientów.

Łódzka agencja copywriterska

W Łodzi działa wiele bardzo kreatywnych agencji nie tylko copywriterskich. Miasto to przyciąga wyjątkowych artystów, których cechuje indywidualne podejście do marketingu. Co dostarczają swoim klientom? W ofertach łódzkich firm marketingowych można znaleźć zarówno usługi techniczne (przygotowywanie stron, ich optymalizacja), jak i te nastawione na kreację (strategie, teksty, grafika i wiele innych). Agencje w Łodzi prowadzą także kompleksowe kampanie promocyjne typu adwords, seo, w social mediach i wiele innych rodzajów.