Copywriter Marketing

Sądziłeś, że copywriter zajmuje się jedynie pisaniem tekstów? Racja, większość samozwańczych copywriterów to właśnie typowi ludzie od pisania lub przepisywania treści. Zamiast webwriterami lub po prostu pisarzami sami nazywają się copywriterami, dlatego tak ciężko odróżnić ich od profesjonalistów.
Profesjonalni copywriterzy zajmują się nie tylko pisaniem. Dbają oni także o przekaz, mając na względzie to jak i gdzie dane teksty będą zamieszczone. Copywriter znający się na marketingu zadba także o UX, pozycjonowanie, ale przede wszystkim komunikację i sprzedaż Twojej marki.
Szukasz właśnie takiego marketing-copywritera? Jesteś w dobrym miejscu.

copywriter

Marketing copywriting

Wznieś marketing Twojej firmy na wyższy poziom. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz zamówić atrakcyjne, ale zwłaszcza skuteczne treści na Twoją stronę www, ofertę, mailing, czy Twoje kanały w social mediach. Nie tylko stworzę świetne teksty, ale także doradzę Ci, co zrobić, aby lepiej wypromować Twoją firmę!

Postaw na copywritera, który doskonale zna się na marketingu, i który wie co zrobić, aby wyróżnić Twoją markę na tle innych. Tworzenie i optymalizacja treści pod kątem SEO, przygotowywanie tekstów sprzedażowych, a także opracowywanie koncepcji kreatywnych – na to wszystko zasługuje marketing Twojej firmy.

Wsparcie promocyjne i marketingowe wprost od copywritera

Tym, co mnie wyróżnia i tym, co Ty zyskujesz jest kompleksowość usług copywriterskich. Posiadam bowiem wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie związane z marketingiem (zwłaszcza internetowym). Znam się zarówno na tworzeniu tekstów, robieniu stron internetowych, pozycjonowaniu, jak i generowaniu leadów, czy finalnej sprzedaży.
Kliknij, przejdź do kontaktu i skorzystaj z mojej pomocy.