Copywriter Poznań

Poszukujesz copywritera, który przyjmie każde, nawet najbardziej skomplikowane zadanie? Chcesz osoby, która zrobi dla Ciebie teksty na strony www, hasło lub slogan reklamowy, a także może treści optymalizowane pod SEO? Potrzebujesz profesjonalną ofertę sprzedażową lub folder biznesowy, a może tekst do newslettera lub do postów na Facebooka? Te zadania, jak i wiele innych możesz zlecić bezpośrednio mi. W zamian zyskasz pewność, że praca, którą dla Ciebie wykonam będzie wysokiej jakości i w pełni profesjonalna. Copywriter Poznań czeka na Twoje zlecenia!

copywriter

Copywriting w Poznaniu

Prowadzisz przedsiębiorstwo w Poznaniu lub jego bliskich okolicach? Pracujesz w agencji reklamowej? Potrzebujesz wsparcia w zakresie dobrego copywritingu? Sprawdź moją ofertę i wybierz usługę copywritera z Poznania, której szukasz:

  • Teksty na serwisy www (duże i małe).
  • Treści do mailingów – newsletterów, transakcyjnych, sprzedażowych.
  • Klasyczne teksty na nośniki takie jak: ulotki, plakaty, bannery, czy roll-upy.
  • Treści do social media (np. posty, reklamy).
  • Kreatywne teksty: hasła, slogany, naming produktów, usług i firm.
  • Teksty pozycjonujące SEO.
  • Dużo innych.

Jako copywriter, piszę dla wielu klientów zarówno z Poznania, jak i innych miast. Najlepszym potwierdzeniem moich umiejętności i doświadczenia są opinie, wystawione przez nich.

Poznańska agencja copywriterska

Poznań to miasto, w którym działa duża liczba agencji marketingowych i reklamowych. Dostarczają one rozwiązania marketingowe dopasowane do potrzeb klientów. Agencje w Poznaniu tworzą m.in. różne nośniki offline (ekspozycje, stoiska, banery, roll-upy, plakaty, czy billboardy). Ich działania digitalowe natomiast skupiają się wokół stron internetowych, pisaniu tekstów, optymalizacji i pozycjonowaniu SEO, działaniach w social mediach, a także tworzeniu zintegrowanych kampanii marketingowych dopasowanych do konkretnych wytycznych. Poznań to także miejsce, gdzie prężnie rozwija się copywriting.