Copywriter Szczecin

Jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem agencji marketingowej ze Szczecina lub całego województwa zachodniopomorskiego? Chcesz zlecić wykonanie tekstów na swoją stronę www lub serwis Twojego klienta? Potrzebujesz wsparcia związanego z optymalizacją SEO, przygotowaniem mailingów lub innych tekstów (na przykład do ofert, ulotek, folderów reklamowych, plakatów, banerów i tak dalej)? Skontaktuj się ze mną i miej pewność, że przygotowane przeze mnie teksty będą w 100% profesjonalne.

copywriter

Copywriting w Szczecinie

Co dokładnie możesz mi zlecić? Poniżej znajdziesz listę i zakres moich usług. Bez obaw, jeśli nie znajdziesz tego, czego akurat szukasz – po prostu skontaktuj się ze mną. Z pewnością coś zaradzimy :).

  • Działania w social mediach, w tym posty i treści reklam na facebooku czy instagramie, a nawet linkedinie.
  • Treści SEO – opisy do stron, opisy produktów i usług, optymalizacja i wiele innych. Po prostu wszystko związane z jak najlepszy pozycjonowaniem stron.
  • Teksty do stron www – pojedynczych landing page, całych witryn, jak i e-sklepów.
  • Inne nośniki zarówno digitalowe, jak i stricte fizyczne takie jak – mailingi, ulotki, plakaty, oferty itd.
  • Nie boję się również kreatywnych działań. Z chęcią tworzę motta, slogany, hasła, a także nazwy.

Wykonuję teksty i zlecenia dla klientów ze Szczecina oraz jego bliskich i dalszych okolic. Więcej o mojej dotychczasowej pracy, doświadczeniu, czy opiniach znajdziesz na mojej stronie.

Szczecińska agencja copywriterska

Szczecin to miasto leżące w województwie zachodniopomorskim, w którym działa mnóstwo agencji i firm trudniących się szeroko pojętą dziedziną marketingu. Co robią? Piszą, kreują, kodują. Poza tym realizują kompleksowe zintegrowane kampanie marketingowe (zarówno online, offline, jak i łączące oba te światy. W dużym skrócie zajmują się copywritingiem, email marketingiem, pozycjonowaniem, kreacją, grafiką, tworzeniem stron www i wieloma innymi rzeczami.