Kopirajter

W zasadzie to pisze się „copywriter”, ale to w tym momencie nieważne. Zakładam, że szukasz osoby, która przygotuje dla Ciebie świetne teksty? Powiem Ci jedno – idealnie trafiłeś. Jestem profesjonalnym kopirajterem specjalizującym się we wszelkiej maści tekstach – od prostszych treści SEO, poprzez merytoryczne artykuły, na tekstach sprzedażowych na strony internetowe i hasłach reklamowych kończąc. Jeżeli kopirajter jest osobą, której szukasz – skontaktuj się ze mną.

copywriter

Kopirajting dla Ciebie

No i znowu to samo! A zresztą copywriting czy kopirajting – co za różnica? W końcu liczy się to, że mogę dla Ciebie wykonać świetne teksty. Co nie?

Doskonale znam się na tekstach pozycjonujących, marketingu sprzedażowym, a także idealnie sprawdzam się przy tworzeniu treści kreatywnych. Dlatego, jako kopirajter z przyjemnością stworzę dla Ciebie m.in.:

  • Treści na serwisy www (zarówno pojedyncze strony, jak i bardzo rozbudowane serwisy).
  • E-mailing (włączając w to same teksty, jak i kodowanie newsletterów, a nawet opracowanie strategii komunikacji w tym kanale).
  • SEO (teksty, których głównym celem jest poprawienie pozycji Twojego serwisu www).
  • Hasła i slogany (każda firma potrzebuje dobrego hasła, nie sądzisz?).
  • Nazwy produktów czy usług.
  • Naprawdę wiele innych (po prostu napisz, czego potrzebujesz).

Od dobrego tekstu dzieli Cię tylko jeden krok – kontakt ze mną, czyli Twoim kopirajterem.

Marketingowa agencja kopirajterska

W Polsce znajduje się wiele agencji zajmujących się szeroko pojętym kopirajtingiem. W zakres ich usług wchodzi sporządzanie treści na serwisy internetowe, sklep online, banery, ulotki i wiele innych nośników reklamowych (zarówno online, jak i offline). Kopirajting w tej formie „zahacza” także o naming (czyli wymyślanie nazw dla produktów i usług), jak i slogany oraz hasła reklamowe (które można wykorzystywać praktycznie na każdych nośnikach informacji). Jeżeli zależy Ci, aby teksty były naprawdę dobre – musisz postawić na profesjonalistę. I wiesz co? Kopirajter, którego szukasz jest właśnie przed Tobą!