Kreatywny Copywriter

Chcesz zatrudnić kreatywnego copywritera, który stworzy dla Ciebie w pełni unikalne, ale i nieszablonowe treści? Potrzebujesz kreatywnej nazwy dla swojej firmy lub produktu? A może chcesz niebanalnych tekstów na stronę www, opisów do sklepu internetowego lub wpisów blogowych? Planujesz stworzyć jedyną w swoim rodzaju kampanię e-mail marketingową? Jestem do Twoich usług, bo poza tekstami sprzedażowymi, treści kreatywne są również moją specjalnością.

copywriter

Kreatywny copywriting

Na co dzień tworzę kreatywne teksty wykorzystywane przez moich klientów do różnych celów, zarówno online, jak i offline marketingu. W zakresie moich usług mieści się wszystko to, co wymaga nieszablonowego i w pełni oryginalnego podejścia.

Idąc tym tropem w mojej ofercie znajdziesz:

  • Naming kreatywny, czyli wszystko, co związane z tworzeniem świetnych i zapadających w pamięć nazw (produktów, usług, firm i wielu innych).
  • Kreatywne opisy produktów, które mają na celu zainteresowanie użytkownika, ale także zwiększenie sprzedaży w Twoim sklepie internetowym.
  • Hasła, slogany i kreatywne claimy, czyli teksty będące świetnym uzupełnieniem chociażby nazwy Twojej firmy. Skłaniające do myślenia, ale przede wszystkim wywołujące konkretne reakcje odbiorców.
  • Po prostu wszystkie teksty, których tworzenie wymaga otwartej głowy, “innego” podejścia oraz odwagi :).