Wsparcie marketingowe i teksty seo dla KoAla Handmade

Pierwszy zleceniem otrzymanym od sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą artykułów dla dzieci – KoAla Handmade, było zweryfikowanie strony pod względem użyteczności (UX) oraz optymalizacji (SEO). Szablon, na którym postawiono serwis nie jest zbyt elastycznym narzędziem, dlatego zadanie okazało się dość skomplikowane.

Co zrobiłem?

W pierwszej kolejności dokładnie zbadałem użyteczność całej strony. Po przygotowaniu odpowiednich rekomendacji, których celem było usprawnienie poruszania się użytkownika po serwisie, przystąpiłem do drugiej części – optymalizacji SEO. Opracowałem plan oraz rekomendacje dotyczące doboru słów kluczowych i odpowiedniego rozmieszczenia tekstów. Ze względu na ograniczenia samego szablonu – nie wszystko udało się wprowadzić. Jednak finalnie wyszło bardzo pozytywnie.

Następnie zostałem poproszony o wykonanie rzeczonych tekstów pod seo – co z przyjemnością uczyniłem :). Efekty? Serwis regularnie zdobywa coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce, z tygodnia na tydzień “rankując” na coraz więcej fraz.

Też potrzebujesz konsultacji i wsparcia seo?