Copywriting, tworzenie stron dla Paweł Fitness World

Paweł zgłosił do mnie z ofertą zlecenia polegającą na przygotowaniu profesjonalnych tekstów na jego stronę Internetową. Z przyjemnością i wielki zapałem stworzyłem dla niego odpowiednie treści (zarówno o charakterze marketingowym, jak i dostosowane do standardów SEO). Jednak w wyniku wspólnych rozmów oraz analizy jego strony okazało się, że także sam serwis wymaga poprawy.

Dyplomatycznie mówiąc – poprzedni webmaster nie spisał się najlepiej. Dlatego, poza samymi treściami zająłem się również poprawą strony pod względem technicznym (usunąłem zbędne treści, zadbałem o spójność, lepsze działanie i szybsze ładowanie). Doradziłem także, co zrobić, aby użytkownicy chętniej korzystali ze strony.

Co wykonałem, jako copywriter oraz webmaster?

Praktycznie od nowa stworzyłem wszystkie teksty na stronie. Przebudowałem wiele sekcji i podstron, a część z nich (te które uznałem, za zbędne) – po prostu usunąłem. Całość zoptymalizowałem pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach. Poprawiłem cenniki, niedziałające formularze i wiele więcej.

Na  koniec zająłem się kwestią bloga – poprawiłem stare artykuły (zarówno pod względem samej treści, jak i struktury), a także dodałem kilka nowych “na start”.

Też potrzebujesz pomocy?