Copywriter poszukiwany?


Nieustannie przeczesujesz Internet w poszukiwaniu profesjonalnego copywritera, który stworzył by teksty, jakich potrzebujesz? Wpisujesz w Googla “zlecę copywriting”, “szukam copywritera” itp., a mimo to, nie udaje Ci się znaleźć żadnego sensownego kandydata?
Dobra wiadomość – właśnie trafiłeś na stronę copywritera, którego poszukujesz. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie każde zlecenie wymagające opracowania skutecznych tekstów sprzedażowych, kreatywnych, edukacyjnych, jak i SEO.

copywriter

Zleć copywriting osobie, której poszukujesz

Co dokładnie znajdziesz w mojej ofercie? Absolutnie wszystko, czego szukasz i czego Ci potrzeba, aby osiągać sukcesy w Twoim biznesie. Chętnie wykonam dla Ciebie:
  • Treści sprzedażowe na strony internetowe, landing page, oferty w formie dokumentów, broszur, a nawet maili.
  • Teksty kreatywne w postaci nazw, haseł, sloganów, tzw. claimów, jak i innych rzeczy wymagających nieszablonowego myślenia.
  • Teksty do social mediów – postów na potrzeby Twoich działań na Facebooku, Instagramie, a nawet LinkedInie.
  • Treści content marketingowe, których przeznaczeniem będzie publikacja na blogach w formie postów lub wpisów, i których zadaniem będzie edukacja.
  • Inne rodzaje tekstów, których potrzebuje Twój biznes, aby ruszyć z miejsca ;)!

Twoje poszukiwania copywritera można uznać za zakończone

Jestem przekonany, iż już wiesz, kto powinien zająć się Twoimi tekstami, aby były nie tylko atrakcyjne w odbiorze, ale przede wszystkim skuteczne. Skontaktuj się ze mną, a tworząc dobre teksty, z przyjemnością pomogę Ci rozwijać Twój biznes.