Skuteczny copywriter

Chcesz nawiązać współpracę z copywriterem, który zna się na własnej robocie? Nie chcesz zwykłego “pisarza”, a osoby, która wie co to marketing, perswazja, i której nie obce są terminy takie jak: performance, digital, newslettery, pozycjonowanie (SEO), media społecznościowe (SM)? Szukasz copywritera, który przygotuje nie tylko świetne teksty, ale w razie pilnej potrzeby doradzi w zakresie e-marketingu?

copywriter

Co mogę dla Ciebie zrobić będąc skutecznym copywriterem?

Na co dzień poza copywritingiem, jestem czynnym e-marketerem, dlatego właśnie dziedzina szeroko pojętych reklamy i marketingu nie jest mi w ogóle obca. Piszę i redaguję teksty z dziedziny:

  • Content marketing – w postaci artykułów oraz poradników na blogi i portale, a także treści na całe strony internetowej.
  • E-mail marketing – czyli treści mailingów i newsletterów zarówno informacyjnych, jak i czysto sprzedażowych.
  • SEO – teksty (w tym opisy produktów i kategorii, całe artykuły czy pojedyncze strony) zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.
  • Social media marketing – treści postów do serwisów takich jak: facebook, instagram, czy linekdin.
  • Kreacja – a konkretniej naming (tworzenie nazw dla firm, ich usług i produktów), hasła oraz slogany reklamowe.
  • Trade marketing – opisy i teksty do nośników fizycznych (ulotek, broszur, ofert itp.).
  • Inne – czyli wszystko to, co nie znalazło się powyżej (np. konsultacje w zakresie komunikacji, treści skryptów rozmów telefonicznych itd.).

W czym może Ci pomóc profesjonalny i skuteczny copywriter?

Content marketing

Przygotowuję artykuły i poradniki, a także kompleksowo prowadzę blogi. Poza merytorycznymi treściami nie zapominam o zasadach SEO. Bez problemu radzę sobie także z różnymi CMS’ami (WordPress, Joomla, Drupal i inne).

E-mail marketing

Dotychczas z powodzeniem przeprowadziłem blisko 1000 kampanii e-mail marketingowych. Przygotowałem setki newsletterów, których celem były: sprzedaż, promocja, edukacja oraz informacja odbiorców. Poza pisaniem świetnie obsługuję również narzędzia do wysyłki (SARE, Freshmail, Eloqua).

SEO

Nawet najlepszy tekst na nic się nie zda, jeśli użytkownicy nie będą w stanie do niego dotrzeć. Doskonale odnajduję się w realiach wyszukiwarek internetowych, dlatego tworzę teksty zarówno dla czytelników, jak i dla samych algorytmów. Tak, aby jak najlepiej wypozycjonować serwis.

Social media marketing

Na swoim koncie mam już kilka prowadzonych profili w social media. Wiem, jak napisać post, który angażuje, a także czego unikać, aby nie stracić tak ciężko pozyskanych fanów.

Kreacja

Naming, hasła reklamowe, slogany, a nawet tak popularne hashtagi – w tworzeniu tekstów kreatywnych czuję się jak ryba w wodzie. Z powodzeniem tworzę treści dla różnych branży (począwszy od finansów, budownictwa i remontów, aż na e-commerce i usługach kończąc).

Trade marketing

W swojej dotychczasowej karierze wielokrotnie wykonywałem teksty z przeznaczeniem na różnej maści plakaty czy ulotki. Zarówno nastawione na promocję i sprzedaż, jak i te o charakterze edukacyjnym oraz informacyjnym.

Potrzebujesz treści, która nie znalazła się w powyższym zestawieniu? To dla mnie żaden problem. Napisz do mnie lub zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz. Z pewnością coś zaradzę :).

Skuteczny copywriter – współpraca, doświadczenie, cennik

Jestem freelancerem współpracującym z klientami z całej Polski. Wszelkie informacje o mnie znajdziesz na tej stronie. Lista dotychczasowych klientów znajduje się tutaj. Natomiast, cennik moich usług możesz zobaczyć w tym miejscu. Dodatkowo, na mojej stronie możesz przeczytać także opinie o mojej pracy wystawione przez dotychczasowych klientów. Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną: www.mateuszwinkler.pl.

Masz jakiekolwiek pytania? Chcesz mi zlecić wykonanie tekstów? A może chcesz uzyskać darmową wycenę? Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej lub zadzwonisz do mnie. Na każde pytania staram się odpowiadać tak szybko, jak to tylko możliwe (maksymalnie do kilku godzin po ich otrzymaniu).