Pisanie tekstów na strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka Twoja i Twojej firmy.

Zadbam, aby teksty na niej przyciągały uwagę klientów.

Dlaczego treść strony www jest tak istotna?

Teksty na stronie odpowiadają za 90% Twojego sukcesu.
Zdjęcia, grafiki, kolory nie sprzedają, teksty na www – tak.

teksty na stronę

Teksty na stronę, bo wygląd to nie wszystko.

Oczywiście, wygląd, układ, czy chociażby użyte kolory są ważne. Jednak to treści zawarte na Twojej stronie potrafią zaważyć, na tym czy klient ostatecznie zdecyduje o zakupie. Dobry tekst stanowi gwarancję, że potencjalny kupujący swoje pieniądze postanowi zostawić właśnie u Ciebie, pomijając konkurencję.
Aby potencjalny klient w ogóle trafił na Twoją stronę internetowa nie możesz również zapominać o tym, aby treści na www były dostosowane pod kątem SEO.


Z kim współpracowałem?

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zaplanuję i wdrożę kompleksową komunikację na Twojej stronie www. Stworzę teksty do konkretnych podstron (strona główna, o firmie, oferta, produkty, usługi itp.) A w razie potrzeby zredaguję i poprawię treści, które już posiadasz. Nie zapomnę również o SEO.

artykuły i poradniki

Co zyskasz?

Spójną komunikację
(bo nie ma nic gorszego, niż brak konsekwencji w przekazie, która dezorientuje potencjalnych klientów)

Skuteczne teksty
(które wyraźnie przełożą się na wyniki Twojej sprzedaży)

Podziw innych
(no bo kto nie chce mieć dobrych tekstów na swojej stronie?)

Jakie będą teksty, które dla Ciebie przygotuję?

Skuteczne (zarówno marketingowo jak i sprzedażowo). Spójne (bowiem cała strona to jedna duża historia, a nie wyrywki i zlepki różnie napisanych tekstów). Zoptymalizowane pod kątem SEO (przeprowadzę własną analizę i dobiorę najlepsze słowa kluczowe).

Ponadto, otrzymasz ode mnie rekomendacje co do ich umiejscowienia oraz wskazanie ewentualnych zmian na stronie, aby była ona jeszcze bardziej przyjazna użytkownikom.

Jak wygląda i przebiega współpraca?

1. Skontaktuj się ze mną i przekaż jak mogę Ci pomóc.

2. Potem wspólnie określimy szczegóły.

3. Wpłacisz ustaloną zaliczkę, a ja przystąpię do dzieła.

4. W ustalonym przez nas terminie dostarczę Ci gotowe treści (a jeśli uznasz, iż coś wymaga poprawy - naniosę na nie zmiany).

5. Po zaakceptowaniu całości pracy - wpłacisz pozostałą część.

artykuły i poradniki

Czekam na Twój kontakt.

Blog o copywritingu.

Regularnie sprawdzaj, co interesującego piszę o zawodzie, jakim się trudnie – copywritingu. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych treści.

Pisanie tekstów za pieniądze

Pisanie tekstu online to zajęcie dla copywritera. Treść Twojej strony www jest pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę osoba na nią wchodząca. Jeżeli wyda się jej mało interesująca, niezachęcająca lub wręcz odpychająca i odstraszająca – szybko z niej ucieknie. Dlatego, tak ważny jest odpowiedni przekaz znajdujący się na Twojej stronie internetowej. Teksty na niej zawarte mają bardzo ważną rolę, która finalnie przekłada się na sprzedaż. Odpowiedni dobór tekstów, haseł, zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek, a do tego zestawienie ich tak, aby były przyjazne dla użytkownika i łatwo się czytały (UX). Pisanie tekstów na stronę www, jak i inne czynności to bardzo ważna kwestia. Są to zadania dla profesjonalnego copywritera, który wie czym są teksty sprzedażowe i wie, jak je stosować.