Copywriting

Chcesz zlecić pracę copywriterowi, który doskonale zna się na tym, co robi? Nie chcesz taniego i kiepskiego “pisarza”, a człowieka, który wie co to dobry marketing, zna techniki perswazji, i któremu nie są obce rzeczy takie jak: digital, performance, newsletter, SEO, czy choćby social media? Szukasz copy, który nie tylko zajmie się przygotowaniem doskonałych tekstów, ale w razie potrzeby doradzi Ci w zakresie e-marketingu?

Oferta copywritingu

Skorzystaj z mojej oferty i zyskaj:

 • Minimum formalności (czyli umowa o dzieło razem z przeniesieniem wszystkich praw autorskich, formalności załatwiane przez Internet).
 • Szybkość i wygoda (gotowe teksty otrzymasz maksymalnie w ciągu 5 do 7 dni, choć czas ten może być krótszy).
 • Pełen profesjonalizm (mam już za sobą wiele lat doświadczenia oraz setki zrealizowanych zleceń, dodatkowo dysponuje wieloma pochlebnymi opiniami na temat swojej pracy).
 • Dostępność i elastyczność (telefon mam ciągle przy sobie i odbieram go codziennie, prawie o każdej porze, na maile natomiast odpisuję w kilka chwil).
 • Atrakcyjną cenę (cennik copywritera dopasowany do charakteru, rodzaju oraz rozmiaru Twojego zlecenia).
copywriting

Co mogę właśnie dla Ciebie zrobić, czyli profesjonalny copywriting sprzedażowy

Poza działaniami z zakresu copywritingu, na co dzień jestem czynnym specjalistą ds. e-marketingu. Dlatego właśnie dziedzina szeroko pojętego e-marketingu nie jest mi obca. Piszę teksty z zakresu:

 • Content marketingu – czyli artykuły, poradniki i inne wpisy z przeznaczeniem na blogi, portale oraz strony www.
 • Email marketingu – tworzę teksty do maili i newsletterów, koduję też całe mailingi.
 • SEO – treści optymalizujące i pozycjonujące (między innymi: opisy produktów, opisy kategorii, artykuły seo, czy strony).
 • Social media marketing – robię treści do postów z przeznaczeniem na serwisy: facebook, instagram, linekdin i inne.
 • Kreacja – teksty kreatywne, a wśród nich naming (wymyślanie nazw), slogany, hasła, motta, a nawet całe strategie komunikacyjne.
 • Trade marketing – teksty do użycia na fizycznych nośnikach marketingowych, w tym: ulotki, oferty, plakaty, broszury itd.
 • Inne – wszystko, co nie zostało wymienione powyżej, a w tym na przykład konsultacje związane z komunikacją, skrypty rozmów telefonicznych i tym podobne.

Gdzie możesz zastosować mój profesjonalny copywriting?

Marketing treści

Piszę artykuły, wpisy oraz poradniki. Zajmuję się kompleksowym prowadzeniem blogów. Poza przygotowaniem merytorycznych treści, pamiętam także o zasadach seo. Bez żadnych problemów radzę sobie również z różnego rodzaju CMS’ami (m.in. WordPress,Drupal,  Joomla, czy inne).

Marketing w kanale e-mail

Do tej pory z dużym powodzeniem przeprowadziłem około 1000 kampanii w kanale e-mail. Przygotowałem blisko setki newsletterów (treści + kodowanie i grafiki), których celem były: sprzedawanie, promocja, edukowanie i informowanie odbiorców. Doskonale obsługuję również narzędzia marketingowe do wysyłki i marketing automation: SARE, Eloqua, Freshmail.

Teksty i optymalizacja SEO

Nawet najlepszy tekst jest na nic, jeżeli odbiorcy nie będą w stanie go zauważyć. Świetnie odnajduję się w funkcjonowaniu wyszukiwarek typu google. Stąd tworzę teksty dla czytelników, jak i dla algorytmów odpowiadających za pozycję strony. Tak, by jak najtrafniej wypozycjonować stronę www.

Social media (facebook, instagram, linekdin)

Mam za sobą doświadczenie związane z prowadzeniem kilku profili w social mediach. Wiem, jak napisać dobry post, który zaangażuje. Zdaję sobie również sprawę z tego, czego unikać, by nie utracić bardzo ciężko pozyskanych odbiorców i fanów.

Kreacja

Nazwy, slogany, całe motta czy hasła reklamowe, a nawet ostatnio popularne #hashtagi. W tworzeniu tego typu tekstów wymagających kreatywności czuję się wyśmienicie. Tworzę treści dla wielu branży i dziedzin (poprzez finanse, budownictwo i remonty, na sklepach, e-commercach i różnorakich usługach kończąc).

Trade marketing

W mojej dotychczasowej pracy wielokrotnie pisałem teksty, które przeznaczone były na różne nośniki fizyczny (w tym plakaty, oferty, broszury, czy papierowe ulotki). Pisałem je zarówno z przeznaczeniem na promocję, sprzedaż, jak i o charakterze stricte edukacyjno-informacyjnym.

Potrzebujesz treści, które nie znalazły się w znajdującym się powyżej zestawieniu? Żaden problem! Skontaktuj się ze mną, a na pewno coś wspólnie :). Odbierz korzyści płynące z profesjonalnego copywritingu.

Copy writing – współpraca ze mną, moje doświadczenie oraz cennik

Jestem freelancerem, który współpracuje z osobami w całej Polsce. Dużo informacji o mnie, jak i o mojej pracy znajdziesz właśnie na tej stronie. Lista klientów, z którymi dotychczas współpracowałem znajduje się tu. Cennik i zakres usług copywritting znajdziesz dokładnie tutaj. Ponadto, na mojej stronie www przeczytasz również opinie o mojej pracy, które wystawili moi dotychczasowi klienci. Wystarczy, że udasz się na stronę: www.mateuszwinkler.pl.

Masz pytania, albo chcesz zlecić zrobienie profesjonalnych tekstów? Może chcesz otrzymać darmową wycenę? Kliknij przycisk poniżej lub zadzwoń do mnie bezpośrednio. Na pytania odpowiadam tak szybko, jak to możliwe – maksymalnie w kilka godzin od momentu ich otrzymania.